خانه » شعب » حجاب از ضروریات دینی جامعه است که اجرای آن باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
افتتاحیه نمادین طرح حجاب ریحانه النبی (س) ویژه مدارس
افتتاحیه نمادین طرح حجاب ریحانه النبی (س) ویژه مدارس

حجاب از ضروریات دینی جامعه است که اجرای آن باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

۱۳۵۲۱۹۰۷۷۸

ابراهیم باقرزاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها) ساری به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب گفت : مساله عفاف و حجاب یکی از اساسی ترین واجبات دین مبین اسلام می باشد .

ابراهیم باقرزاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی سلام الله علیها ساری به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب گفت: مساله عفاف و حجاب یکی از اساسی ترین واجبات دین مبین اسلام می باشد و رابطه عفاف و حجاب با کانون خانواده انکار ناپذیر است؛ در خانواده ای که ارزش های دینی بخصوص حجاب و عفاف جایگاه اصلی خودش را پیدا نماید از آسیبهای متعددی به دور خواهد بود ، در محاکم خانواده، پرونده هایی که قالبا دست به دست می شوند یک سر اصلی آن به این مساله مهم بر می گردد.

وی افزود: مشکلات روحی و روانی ، مشکلات اخلاقی خانواده ها، مشکلات دختران فراری ، طلاق و بزهکاری در خانواده ای که به موازین الهی مخصوصا عفاف و حجاب پایدار باشند، بسیار کم و یا اصلا وجود نخواهد داشت .

باقرزاده بیان کرد : در آخرین آماری که در کشورهای غربی منتشر شده است بیشترین مصرف قرص های اعصاب و روان و مسکن ها و مصنوعات بشری توسط بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. سوال اینجاست،چرا؟

جوابش این است ، چون این خانم ها در غرب آرامش خود را به علت از بین رفتن اخلاق و پایبند نبودن به موازین عفاف و حجاب از دست داده اند ناگزیر به این قرص ها ی آرام بخش روی آورده و خودشان را تسکین داده اند و حال آنکه آرامش واقعی در سایه عمل به فرامین الهی محقق خواهد شد .

وی ادامه داد : ما روز ۲۱ تیر ، سالروز عفاف و حجاب را گرامی می داریم و به اجرای هر چه سریعتر قانون عفاف و حجاب که چند سالی است به تاخیر افتاده است تاکید داریم امید است که مسئولان زیربط با توجه به اینکه جامعه،جامعه مهدوی است و این مسئولین هم جزء این جامعه هستند زمینه ظهور حضرت ولی عصر (عج) را فراهم نمایند .

در پایان تاکید کردند : از آداب جامعه منتظرین این است که با اجرای کامل قوانین شرع و اسلام زمینه ظهور حضرت ولی عصر (عج) ارواحنا فداه فراهم گردد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.