خانه » شعب » همزمان با ایام فاطمیه؛ راهپیمایی «حافظان حجاب» در ساری برگزار می‌شود
همزمان با ایام فاطمیه؛ راهپیمایی «حافظان حجاب» در ساری
همزمان با ایام فاطمیه؛ راهپیمایی «حافظان حجاب» در ساری

همزمان با ایام فاطمیه؛ راهپیمایی «حافظان حجاب» در ساری برگزار می‌شود

۱۳۳۵۶۹۴۱۴۹

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ساری، گفت: راهپیمایی «حافظان حجاب» با حضور دانش آموزان مدارس ۲۵ گانه مجری این طرح در شهرستان ساری همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) برگزار می‌شود.

حجت الاسلام ابراهیم باقرزاده، دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ساری، در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه مازندران، با اشاره به اینکه همگام با دیگر مراکز کشور، راهپیمایی «حافظان حجاب» با حضور دانش آموزان مدارس ۲۵ گانه مجری این طرح در شهرستان ساری همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) برگزار می‌شود، گفت: این راهپیمایی روز سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه ۹۱ از ساعت ۸:۳۰ صبح از میدان ساعت به سمت میدان امام حسین(ع) ساری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این راهپیمایی با همکاری مستمر اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران و ادارات آموزش و پرورش ناحیه یک و دو برگزار می‌شود، افزود: با هماهنگی‌ها و بسترسازی‌های صورت گرفته انتظار می‌رود، حدود ۲هزار و ۵۰۰ نفر از دانش آموزان دختر مدارس تحت پوشش این مرکز در شهرستان ساری در این راهپیمایی شرکت کنند.

باقرزاده با اشاره به اینکه پیاده سازی نمود بارز حجاب و عفاف در جامعه یکی از مهمترین اهداف اجرای این راهپیمایی است، تصریح کرد: این طرح در سال سوم اجرای خود است و به همین دلیل سعی خواهیم کرد تا با اجرای چنین مراسم‌هایی آموخته‌های تئوری دانش آموزان در دوره‌های اجرایی این مرکز به شکل عملیاتی نمایان شود.

وی افزود: شخصیت دهی به کودکان و نوجوان به ویژه مشمولین این طرح، انجام فریضه امر به معروف و ایجاد و ساخت دهی فکری به جامعه به ویژه این دو قشر از جمله اهدافی است که این مرکز به دنبال تحقق هرچه بیشتر آن است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.