خانه » شعب » فعالیت ۲۰۰۰ دختر در طرح خوش حجابی در کشور
فعالیت ۲۰۰۰ دختر در طرح خوش حجابی در کشور
فعالیت ۲۰۰۰ دختر در طرح خوش حجابی در کشور

فعالیت ۲۰۰۰ دختر در طرح خوش حجابی در کشور

۱۳۶۱۶۱۳۶۳۹

مدیر مرکز حجاب ریحانه‌النبی از فعالیت دو هزار دختر در طرح خوش حجابی برای گسترش حجاب و عفاف در کشور خبر داد.

 

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام ˈ محمد مهدی ابراهیم‌پورˈ جمعه شب در همایش طرح ملی خوش حجابی در قم گفت: این تعداد دختر در سنین ۷ الی ۱۴ ساله از استان و شهرهای قم، مشهد ، ارومیه، کاشان و ساری در راستای تثبیت حجاب و عفاف در طرح خوش حجابی شرکت کردند.

وی افزود: در این طرح بانوان مبلغ به ارایه مباحث آموزشی، خدمات مشاوره ای، برنامه های فرهنگی ویژه دختران و والدین آنها می پردازند.

ابراهیم پور، با اشاره به طرح ˈمدارسˈ گفت: طرح مدارس با هدف ترغیب دانش اموزان به موضوع حجاب در ۷۰ مدرسه مشهد، ساری، اصفهان، ارومیه، شیراز، شاهین شهر و کاشان با ۱۵ هزار عضو در حال اجرا است.

وی افزود: در این طرح مربیان به تدریس کتاب ˈمروارید بهشتیˈ در مقاطع تحصیلی سوم چهارم و پنجم ابتدایی و اجرای مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی و تبلیغ چهره به چهره می پردازند.

مدیرمرکز تحقیقات و طراحی حجاب ریحانه النبی با اشاره به تاریخچه راه اندازی این مرکز گفت: این موسسه با نگاه عفاف و حجاب از سال ۱۳۸۴ با هدف توسعه کاربردی حجاب در جامعه امروزی که با خطرها و آسیب های فراوان روبرو است و به منظور تبیین اندیشه های رهبر معظم انقلاب نسبت به فعالیت فرهنگی و کارآمدی تاسیس شده است.

وی، جشن حافظان حجاب در پایان هر سال، ارسال پیامک در موضوع حجاب و مزایای آن، راهپیمایی حافظان حجاب و عفاف، ارایه بسته های فرهنگی و اجتماعی و تدریس موضوع حجاب به وسیله مربیان و مبلغان را از مهمترین برنامه های مرکز ریحانه النبی برشمرد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.