خانه » شعب » اجرای طرح خوش حجابی در قم
اجرای طرح خوش حجابی در قم
اجرای طرح خوش حجابی در قم

اجرای طرح خوش حجابی در قم

۱۳۳۷۵۷۶۸۹۰

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) اجرای طرح ملی خوش حجابی در قم از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) شروع خواهد شد.

حجت الاسلام میر فتحی زاده معاون اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی از اجرای طرح خوش حجابی برای دختران محجبه شهر مقدس قم خبر داد و گفت: ۱۰۰۰ نفر از دختران خوش حجاب ۷ الی ۱۴ سال شهر مقدس قم در این طرح شرکت داده می شوند و تحت برنامه های آموزشی، خدمات شهری، بسته های فرهنگی و همایش های سالانه مرکز حجاب ریحانه النبی قرار خواهند گرفت.

وی گفت: دختران خوش حجاب شهر مقدس قم در حدود ۶۵۰۰۰ نفر هستند ولی به دلیل توان مالی مرکز ریحانه النبی و عدم حمایت مسئولان قم که در حدود ۲ سال رایزنی هیچ گونه کمکی نکردند، فقط ۱۰۰۰ نفر در این طرح شرکت داده خواهند شد.

ایشان در ادامه سخنان خود گفت: قم قطب فرهنگ اسلام ناب محمدی است که تمامی شاخه های فرهنگی، تربیتی و دینی به آن ختم می شود و از آن جهت می گیرد لذا باید توجه ویژه ای جهت اعتلای فرهنگ حجاب و عفاف شهر قم نمود.

حجت الاسلام میر فتحی زاده گفت:از تمامی مراجع و اساتید بزرگ حوزه خواهشمندیم جهت هرچه بهتر شدن فعالیت های این مرکز ما را از حمایت ها و تائیدات خودشان بی بهره نگذارند.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: اجرای بهتر و بیشتر این طرح موفق حمایت بیشتر مسئولین قم به خصوص نمایندگان مجلس و همچنین خیرین محترم این شهر را می طلبد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.