خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » جلسه هم اندیشی فرماندهی نیروی انتظامی استان خراسان رضوی با مسئولین مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام در مشهد مقدس برگزار شد .
دیدار مسئولان مرکز با رئیس پلیس اطلاعات و امنیت اخلاقی استان قم
دیدار مسئولان مرکز با رئیس پلیس اطلاعات و امنیت اخلاقی استان قم

جلسه هم اندیشی فرماندهی نیروی انتظامی استان خراسان رضوی با مسئولین مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام در مشهد مقدس برگزار شد .

۱۳۳۷۱۵۹۶۸۷

در این نشست که در محل فرماندهی انتظامی استان با حضور سردار امیری مقدم و معاونت اجتماعی جناب سرهنگ باروح و مدیر کل مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام  و دبیر اجرایی مشهد مقدس برگزار شد به گسترش اهداف و عملیاتی شدن طرح های مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام توسط نیروی انتظامی تاکید شد .

در ابتدای جلسه مدیر کل مرکز حجاب ریحانه النبی علیها السلام گزارشی از روند اجرای طرح های مرکز ارائه کرد .

وی افزود طرح های ما بصورت ایجابی در راستای فعالیت های سلبی نیروی انتظامی اجرا می شود .

حجه الاسلام ابراهیم پور گفت : اجرای طرح ملی خوش حجابی (یکی از طرحهای مرکز) می تواند بهترین روش جهت پیشگیری از وقوع جرم در کشور باشد که با گسترش آن بسیاری از مفاسد اجتماعی و اخلاقی و همچنین دغدغه های نیروی انتظامی و قوه قضائیه را برطرف کند .

پس از آن گزارشی تصویری از اجرای طرح خوش حجابی به سمع و نظر فرماندهی محترم انتظامی و معاونت اجتماعی رسید .

سردار امیری مقدم گفت : نیروی انتظامی آمادگی دارد تا در اجرای طرح های مرکز در شهر مشهد همکاری نماید.

وی افزود :آنچه که امروز جامعه ما به آن نیاز دارد اجرای چنین طرحهایی است چرا که بی حجابی ، بی عفتی در بین جوانان و نوجوانان باعث ناهنجاری شده است .

سردار در ادامه افزود : خواسته های خود را از نیروی انتظامی مطالبه کنید تا با هماهنگی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی تلاش کنیم تا هر چه سریعتر طرح های حجاب مرکز در شهر گسترش یابد .

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.