خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » شاهد گسترش فعالیتهای مرکز حجاب ریحانه النّبی علیهاالسلام، در کل کشور خواهیم بود
شاهد گسترش فعالیتهای مرکز حجاب ریحانه النّبی علیهاالسلام، در کل کشور خواهیم بود
شاهد گسترش فعالیتهای مرکز حجاب ریحانه النّبی علیهاالسلام، در کل کشور خواهیم بود

شاهد گسترش فعالیتهای مرکز حجاب ریحانه النّبی علیهاالسلام، در کل کشور خواهیم بود

۱۳۴۲۵۱۱۴۸۲

حجت الاسلام پژمان فر نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و حسن موحدیان، فرماندار مشهد مقدس طی بازدیدهای جداگانه از غرفه مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام مشهد در نمایشگاه عفاف و حجاب ماه بانو با مدیر این شعبه نیز به گفتگو پرداختند.

نماینده محترم مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی پس از آگاهی از برنامه های جذاب و کامل و زود بازده فرهنگی و فعالیتهای مرکز حجاب ریحانه النّبی علیهاالسلام در خصوص نهادینه کردن عفاف و حجاب در بین دختران و مادران این شهر گفت: من در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با جلب نظر اعضای کمیسیون، پیگیر مطرح نمودن فعالیت های این مرکز در صحن مجلس هستم.

وی با اشاره به اینکه برنامه های فرهنگی این مرکز باید در کل کشور اجرا شود، از مدیر مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها سلام در مشهد خواست تا مشکلات و موانع اجرای طرح ریحانه النبی را به عضو فعال کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ارائه نماید.

حجت الاسلام پژمان فر افزود: در آینده نه چندان دور به حول و قوه الهی شاهد گسترش فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النّبی علیهاالسلام، در کل کشور حتی شهرستان های کوچک خواهیم بود .

فرماندار محترم مشهد نیز با بیان اینکه در دنیا چهره کشور اسلامی ایران با حجاب زنان و دختران شناخته شده است گفت: متأسفانه کار عملی و صحیح از سوی مسئولین صورت نپذیرفته و بین آنان هماهنگی وجود ندارد.

وی افزود: برای تغییر وضع کنونی شهر نیاز به بسیج همگانی داریم ، که برپایی این نمایشگاه ها در زمینه عفاف و حجاب مقدار اندکی از کمبود ها را جبران می کند.

موحدیان گفت: ما باید در هر مکان عمومی و تفریحی یک مشاور مذهبی و دینی بخصوص در امر عفاف و حجاب داشته باشیم، تا شاهد وضع کنونی نباشیم .

وی در ادامه افزود : اگر هر دختر و زن محترمه ای که در عفت و حجاب خود کوتاهی می کند حداقل ده روز طعم شیرین عفاف و حجاب خود را بچشد فکر نمی کنم دیگر به وضع قبلی خود برگردد.

ایشان ضمن ابراز رضایت از برگزاری نمایشگاه ماه بانو در مورد فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام گفت : با توجه به آشنایی ای که من با این مرکز دارم نقطه قوت و عظمت فعالیت های این مرکز ، همین ارتباط با مرکز قم است ، چراکه ما نسبت به شهر مقدس قم با وجود علمای برجسته و طلاب فاضل دینی ارادت داریم و می دانیم فعالیت ها و برنامه های شما مورد تأیید حضرات می باشد و مسئولین باید یه این مطلب احترام بگذارند و با تخصیص دادن بودجه های فرهنگی به مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام ، این مجموعه فرهنگی را تقویت نمایند تا کار تبلیغی این مرکز گسترش یابد .

فرماندار مشهد در پایان گفت من به عنوان یک مسئول و خدمتگذار در فرمانداری شهد مشهد مقدس آماده همکاری با مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام هستم .

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.