خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » راهپیمایی حافظان حجاب برگزار شد
راهپیمایی حافظان حجاب
راهپیمایی حافظان حجاب

راهپیمایی حافظان حجاب برگزار شد

۱۳۳۵۶۸۵۰۸۴

خبرگزاری بین المللی زنان (وفا) : راهپیمایی بزرگ حافظان حجاب همزمان با ۶ شهر کشور در مشهد نیز برگزار شد.

حجت‌الاسلام حسین مشهدی در حاشیه راهپیمایی حافظان حجاب که در چهارراه بهار مشهد برگزار شد، اظهار داشت: دانش‌آموزان مشهدی در آستانه شهادت حضرت زهرا(س) در سومین راهپیمایی بزرگ مشهد شرکت کردند.

وی افزود: بیش از ۲ هزار نفر از دانش‌آموزان حافظ حجاب مدارس زیر پوشش این طرح همزمان با سایر استان‌های تهران، اصفهان، ارومیه، ساری، شیراز و کاشان در این راهپیمایی شرکت کردند.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه‌النبی افزود: ۲ هزار و ۱۳۰ دانش‌آموز دختر حافظ حجاب از ۱۴ مدرسه زیر پوشش طرح حجاب مدارس در پایه‌های سوم، چهارم و پنجم ابتدایی در این مراسم شرکت کردند.

وی در ادامه به برنامه‌های اجرایی این راهپیمایی اشاره کرد و افزود: دانش‌آموزان با پیشانی‌بند یا زهرا(س) و با سردادن شعارهایی چون \”خواهرم، خواهرم، حجاب تو عزت است\”، \”پاداش این عزتت، بهشت بی منت است\”، \”پیش به سوی حجاب، زیبایی بی پایان\” و \”ما با حجاب و عفتیم فدایی ولایتیم\” را بیان کردند.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه‌النبی خاطرنشان کرد: این راهپیمایی با کسب رضایت والدین بود و در پایان این مراسم نیز پیام شهدا در ارتباط با حجاب و بیانیه‌ای توسط خود دانش‌آموزان قرائت شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.