خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » شروع جلسات طرحهای خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه
شروع جلسات طرحهای خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه
شروع جلسات طرحهای خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه

شروع جلسات طرحهای خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه

۱۴۰۵۵۸۲۳۵۷

مسئول طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی گفت: در جلسه ای که با مربیان طرح خوش حجابی ارومیه داشتیم، برنامه های ویزه ماه مبارک رمضان و برنامه های تابستان جهت اجرا به آن ها اعلام شد.

حجت الاسلام میرفتحی زاده مسئول طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی(س) در ادامه افزود: برنامه های ماه مبارک رمضان و تابستان طرح خوش حجاب برای ۷۵۰ عضو تحت پوشش این طرح در ارومیه اجرا خواهد شد. این برنامه ها با محوریت مسجد و با محتوای قرآن، احکام، عقاید اجرا خواهد شد.

وی گفت: علاوه بر برنامه های فوق اردوهای زیارتی و تفریحی مناسبی نیز برنامه ریزی شده است که در صورت پشتیبانی مسئولان و عمل به تعهدات صورت گرفته آنها نیز محقق خواهد شد.

ایشان در توضیح این مطلب اظهار داشت: چندی پیش جلسه ای با حجت الاسلام شهرستانی، نماینده امام جمعه ارومیه داشتیم ودر آن مقرر شد که مسئولان استان حمایت لازم را برای اجرای هرچه بهتراین طرح صورت دهند و ما برنامه های علمی و فرهنگی آن را فراهم نماییم.

میرفتحی زاده افزود: مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته شده ۱۳ مربی در ۸ مسجد، این برنامه ها را اجرا خواهند کرد و با ایجاد فضای شاد و معنوی مفاهیم فرهنگی مناسب با گروه مخاطب را ارائه خواهند داد.

ایشان در پایان اظهار داشت: پس از پایان طرح ریحانه النبی که در برخی از مدارس ارومیه برگزارشد هفته گذشته جلسه ای با مربیان این طرح داشتیم و در آن مشکلات اجرای طرح و موانع اجرای آن و همچنین پیشنهادات مربیان مطرح شد تا انشاالله در سال آتی در صورت اجرای این طرح در مدارس، بتوانیم تاثیرحداکثری و رضایت بیشتر خانواده ها را فراهم آوریم .

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...