خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » مدیرکل اجتماعی استانداری خراسان رضوی از مدارس تحت پوشش طرح ریحانه النبی بازدید نمود
بازدید مدیر کل اجتماعی استانداری خراسان رضوی
بازدید مدیر کل اجتماعی استانداری خراسان رضوی

مدیرکل اجتماعی استانداری خراسان رضوی از مدارس تحت پوشش طرح ریحانه النبی بازدید نمود

۱۳۲۸۶۹۴۸۸۹

پایگاه خبری حجاب، مدیرکل امور اجتماعی و سازمان های مردم نهاد استانداری خراسان رضوی صبح امروز از روند اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی در دبستان حضرت زینب(س) مشهد بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حجاب، در این بازدید که به منظور تخصیص بودجه فرهنگی و با همراهی شبیری، رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد و معاونان این اداره انجام شد، سیدوحید موسویان از نزدیک در جریان نحوه اجرای طرح حجاب ریحانه النبی قرار گرفت.

بازدید مدیرکل امور اجتماعی استانداری خراسان رضوی از طرح ریحانه النبی در مدارس مشهد

بر اساس این گزارش، وی در مدت دو ساعت حضور خود در این دبستان، با مدیر و معلمان مدرسه و مربیان طرح به گفت و گو پرداخت که همه از این طرح ابراز خرسندی کرده و خواستار توسعه هرچه بیشتر آن بودند.

مدیرکل اجتماعی استانداری خراسان رضوی همچنین در گفت و گویی صمیمی با دانش آموزان میزان رضایت آنان و اثرگذاری طرح را جویا شد.

بازدید مدیرکل امور اجتماعی استانداری خراسان رضوی از طرح ریحانه النبی در مدارس مشهد

موسویان در پایان این دیدار، ارائه طرح ریحانه النبی در شورای آموزش و پرورش استان جهت نهادینه سازی آن در سطوح مدیریتی و برگزاری جلسه اختصاصی با مربیان این طرح را خواستار شد.

گفتنی است اجرای طرح حجاب مدارس ریحانه النبی در مشهد از سال ۱۳۸۸ آغاز شده وهم اکنون توسط ۲۰ مربی تربیتی، ۲۱۳۰ دانش آموز در ۱۴ مدرسه این شهرستان را تحت پوشش دارد. طرح حجاب شهری نیز که همزمان با ولادت امام رضا(ع) در مشهد آغاز شده است با وجود عدم حمایت نهادهای فرهنگی ـ اجتماعی، با استقبال بالای دختران مشهدی در حال اجراست.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.