خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » جشن حافظان حجاب ارومیه
جشن حافظان حجاب ارومیه
جشن حافظان حجاب ارومیه

جشن حافظان حجاب ارومیه

۱۴۰۳۹۴۲۳۳۰

مسئول طرح ملی مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی(س): جشن حافظان حجاب با شکوه هرچه تمام تر و باحضور حداکثری والدین و دانش آموزان برای چهارمین سال متوالی در ارومیه برگزار شد.

حجت الاسلام میرفتحی زاده مسئول طرح ملی مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی(س) اظهار داشت: جشن حافظان حجاب با شکوه هرچه تمام تر و باحضور حداکثری والدین و دانش آموزان برای چهارمین سال متوالی در ارومیه برگزار شد.

وی افزود: این طرح در طول سال تحصیلی برای دختران پایه سوم تا ششم ابتدایی اجرا می شود و دختران با اختیار خود یا حجاب برتر را می پذیرند و عضو گروه حافظان حجاب می شوند و یا با انتخاب پوشش کامل (به غیر از چادر) عضو گروه حامیان حجاب می شوند و تحت پوشش برنامه متنوع آموزشی، فرهنگی و تفریحی این مجموعه با محتوای حجاب قرار می گیرند.

میرفتحی زاده در توضیح طرح اظهار داشت: جشن حافظان حجاب اختتامیه اجرای طرح ریحانه النبی(س) است که برای دختران پایه ششم دبستان اجرا می شود به این دلیل که این دختران در سال آتی از این طرح خارج می شوند و به مقطع بعدی تحصیلی وارد می شوند.

ایشان در ادامه گفت: برنامه های متنوعی در این جشن اجرا شد که مهم ترین آن مراسم چادر گذاری بود زیرا در این مراسم، چادر به عنوان هدیه و امانت الهی با شکوه و عظمت خاصی برسر دختران قرار داده می شود و پس از آن دختران با قرائت وفا نامه، متعهد می شوند که به ارزش های چادر و حجاب پایبند باشند.

مسئول طرح ملی مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی(س) افزود: این مراسم مورد استقبال بسیار بالای دانش آموزان و والدین آنها قرار گرفت و این نشان از رضایت آنها از اجرای این طرح و مایه امیدواری ما است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...