خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » حضور اعضای شورای شهر مشهد در مرکز حجاب ریحانه النبی این شهر
مسابقه حجاب عروسک‌ها در مشهد
مسابقه حجاب عروسک‌ها در مشهد

حضور اعضای شورای شهر مشهد در مرکز حجاب ریحانه النبی این شهر

۱۳۲۸۵۲۱۶۸۷

پایگاه خبری حجاب، اعضای شورای شهر مشهد صبح امروز با حضور در مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه مشهد با فعالیت‌های این مؤسسه آشنا شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حجاب، کمال سرویها، علی اصغر شمقدری و خانم غیور از اعضای شورای شهر مشهد، صبح امروز ۱۷ اسفندماه، با حضور در مرکز حجاب ریحانه النبی(ره) شعبه مشهد، از نزدیک در جریان‌ فعالیت‌های مختلف این مرکز قرار گرفتند و همکاری خود را در عرصه ترویج این طرح کاربردی اعلام کردند.

در این جلسه همچنین جلایری، رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد از اجرای موفق این طرح در این ناحیه ابراز خرسندی کرده و تداوم آن را خواستار شد.

بر اساس این گزارش، در این دیدار حجت الاسلام مشهدی، دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی واحد مشهد به تشریح برنامه‌های این مرکز و طرح های حجاب این مجموعه برای سطوح و سنین مختلف پرداخت.

اعضای شورای شهر مشهد نیز با تقدیر از روند فعالیت مرکز حجاب ریحانه النبی و موفقیت طرح های اجرایی آن در زمینه ترویج حجاب و عفاف، حمایت همه جانبه خود را از گسترش و ادامه فعالیت این مرکز اعلام کردند.

پیش از این نیز رییس دادگستری و نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از این مرکز حجاب ریحانه النبی خواستار ادامه و گسترش فعالیت این مرکز شدند.

گفتنی است، دفتر مرکز حجاب ریحانه النبی مشهد هم اکنون در ۱۴ مدرسه (دولتی و غیردولتی) در ناحیه چهار آموزش و پرورش مشهد بیش از دو هزار دانش آموز را زیر پوشش دارد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاع بیشتر از فعالیت‌های این مرکز با شماره ۲۲۱۲۲۲۶-۰۵۱۱ تماس بگیرند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.