خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » همایش بزرگ طرح حجاب ریحانه النبی در مشهد برگزار شد
همایش بزرگ طرح حجاب ریحانهالنبی در مشهد
همایش بزرگ طرح حجاب ریحانهالنبی در مشهد برگزار شد

همایش بزرگ طرح حجاب ریحانه النبی در مشهد برگزار شد

۱۳۲۸۵۲۱۳۴۸

پایگاه خبری حجاب، همایش طرح حجاب ریحانه النبی (س) با هدف ایجاد بستر مناسب برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و آشنایی خانواده ها با این طرح با حضور امام جمعه مشهد و نماینده مردم این شهر در مجلس، برگزار شد.

حجت الاسلام حسین مشهدی، مدیراجرایی طرح حجاب ریحانه النبی(س) مشهد، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب، ضمن اشاره به موفقیت اجرای این طرح در سال گذشته و زیر پوشش قرار گرفتن هشت مدرسه مشهد در این طرح ابراز داشت: طرح حجاب ریحانهالنبی امسال در چهارده مدرسه ناحیه چهاراین شهر با حضور ۲۰۰۷ دانش آموز مقطع سوم تا پنجم ابتدایی در حال اجرا است.

وی تشریح این طرح و آشنایی بیشتر خانواده های دانش آموزان با طرح حجاب مدارس را از مهم ترین اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد و افزود: استقبال و حمایت مسؤولان، خانواده ها و دانش آموزان، عوامل اجرایی مرکز تحقیقات حجاب ریحانهالنبی را مصمم به اجرای طرح های حجاب در این شهر کرد.

گفتنی است، آیت الله سید احمد علم الهدی، امام جمعه مشهد، ، اسفندیار جلایری، رئیس آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد و حجت الاسلام حسین مشهدی، دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی مشهد، سخنرانان این همایش بودند.

در این مراسم عفت شریعتی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، خانم اعدادی، رئیس مرکز حوزه علمیه خواهران خراسان رضوی، اعضای مجمع امور بانوان و دیگر حامیان این طرح حضور داشتند.

قابل ذکر است، همایش بزرگ طرح حجاب ریحانه النبی (س) با هدف ایجاد بستر مناسب برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و آشنایی خانواده ها با این طرح امروز نوزدهم دی در مجتمع آیه ها برگزار شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.