خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » دو هزار و ۵۰۰ دانش آموز اصفهانی تحت پوشش طرح حجاب ریحانه النبی قرار می گیرند
دو هزار و ۵۰۰ دانش آموز اصفهانی تحت پوشش طرح حجاب ریحانه النبی
دو هزار و ۵۰۰ دانش آموز اصفهانی تحت پوشش طرح حجاب ریحانه النبی

دو هزار و ۵۰۰ دانش آموز اصفهانی تحت پوشش طرح حجاب ریحانه النبی قرار می گیرند

default_news_pic

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی در اصفهان گفت: با اجرای طرح حجاب ریحانه النبی در اصفهان، دو هزار و ۵۴۰ دانش آموز اصفهانی تحت پوشش طرح حجاب ریحانه النبی قرار می گیرند.

“صادق قاسمی” در گفت و گو با پایگاه خبری حجاب با اشاره به آغاز اجرای طرح حجاب ریحانه النبی از روز یکشنبه هفته جاری، گفت: امسال طرح حجاب ریحانه النبی در ۱۵ مدرسه ناحیه سه استان اصفهان اجرا خواهد شد. وی افزود: با اجرای این طرح دو هزار و ۵۴۰ دانش آموز مقطع ابتدایی در پایه های سوم، چهارم و پنجم دبستان تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

قاسمی با بیان اینکه امسال سال دوم اجرای طرح است، گفت: پارسال یکهزار و ۷۴۰ دانش آموز در این طرح شرکت کردند و مزین به حجاب برتر شدند. وی اضافه کرد: از این تعداد یک هزار و ۲۰۰ نفر در راهپیمایی حجاب در روز ۱۹ اردیبهشت پارسال با پوشش چادر بعنوان حافظان حجاب شرکت کردند.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی در اصفهان، با موفق ارزیابی کردن اجرای طرح حجاب ریحانه النبی در سال گذشته، بیان کرد: امسال این طرح با استقبال خوبی از طرف مدیران مدارس مواجه شد و تعدادی از مدیران خواستار اجرای طرح در مدارس تحت پوشش خود شدند.

وی با بیان اینکه در این طرح فرهنگ حجاب از نظر اسلام به زبان کودکانه و ضرورت حفظ آن بصورت کاربردی به دانش آموزان آموزش داده می شود، افزود: بهترین زمان برای تبیین حجاب و ضرورت حفظ آن دوران کودکی و قبل از شکل گیری شخصیت کودکان و بهترین مکان نیز برای تربیت کودکان مدرسه است. به گفته قاسمی اجرای این طرح نتایج بسیار موثری در شکل گیری شخصیت کودکان و فهم درست آنها از ضرورت حفظ حجاب دارد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.