خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » آیین چادرگذاری ۳۵۰ حافظ حجاب در کاشان
آیین چادرگذاری ۳۵۰ حافظ حجاب در کاشان
آیین چادرگذاری ۳۵۰ حافظ حجاب در کاشان

آیین چادرگذاری ۳۵۰ حافظ حجاب در کاشان

۱۳۲۹۴۸۸۷۹۰

آیین چادرگذاری ۳۵۵ دانش آموز حافظ حجاب در جمع مسئولین شهر ستان، مدیران مدارس و مادران آنها، با حضور مدیر مرکز تحقیقات وطرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام در کاشان برگزار شد.

حجت الاسلام رسول انتشاری، مدیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام شعبه کاشان، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب،هدف از برگزاری جشن حافظان حجاب ویژه دانش آموزان پایه پنجم زیر پوشش این طرح، شاداب سازی و بجا گذاشتن خاطره ای خوش وماندگار از حجاب برای آنها در پایان اجرای طرح حجاب ریحانه النبی دانست.

وی خاطر نشان کرد: این جشن با حضور جناب آقای حسین حنطه ای رئیس اداراه آموزش و پرورش، نمایندگانی از فرمانداری، ریاست محترم مرکز مدیریت حوزه های علمیه کاشان و برخی دیگر از مسؤولان در جمع ۳۵۵ دانش آموز حافظ حجاب به همراه مادران و مربیان حجاب برگزار گردید.

وی در ادامه افزود:این دانش آموزان با ورود به مقطع راهنمایی،با خدمات فرهنگی ای که از سوی این مرکز به آنها ارائه می شود آموخته های پیشین خود را تقویت و تثبیت می کنند.

حجت الاسلام انتشاری با اشاره به استقبال دانش آموزان از این طرح تصریح کرد: از مجموع ۱۰۲۶ دانش آموز زیر پوشش این طرح در ابتدا ۸۰ نفر مزین به حجاب برتر و در گروه حافظان حجاب بودند که این تعداد پس از اجرای طرح به ۹۲۸ نفر رسید.

وی ابراز داشت: آیین چادر گذاری، چادر نامه، وفانامه، سرود، تئاتر از جمله برنامه هایی بود که برای این دسته از دانش آموزان برگزارگردید.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.