خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » چهارمین همایش ملی دختران نسیم عفاف ارومیه برگزار می شود
چهارمین همایش ملی دختران نسیم عفاف ارومیه
چهارمین همایش ملی دختران نسیم عفاف ارومیه

چهارمین همایش ملی دختران نسیم عفاف ارومیه برگزار می شود

۱۳۳۴۱۲۷۰۶۳

چهارمین همایش ملی دختران خوش حجاب طرح نسیم عفاف ارومیه به همت مرکز حجاب ریحانه النبی در ارومیه برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام میرفتحی زاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب گفت: این همایش جمعه ۱۹ اسفند ماه در کانون بسیج جوانان شهر ارومیه و با شرکت ۱۸۰ دختر خوش حجاب به همراه مادرانشان برگزار خواهد شد.
وی گفت: این همایش در راستای فعالیت های بنیادی و ریشه ای و بر اساس تقویم اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی برگزار خواهد شد و در این مراسم حجاب و مسائل پیرامون آن با توجه به گروه های سنی و آسیب هایی که این گروه ها را تهدید می کند بررسی و تحلیل خواهد شد.
وی آموزش های علمی حجاب و جلوگیری از آسیب های پیش روی دختران نوجوان و جوان را یکی دیگر از برنامه های این همایش مطرح کرد و اظهار داشت این چنین همایش ها بهترین مکان برای انتقال مفاهیم علمی و بهترین مکان برای همفکری و شناخت آسیب های اجتماعی است.
میرفتحی زاده در ادامه افزود: این همایش با هزینه مرکز حجاب ریحانه النبی و با هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمنان برگزار خواهد شد و جای تاسف بسیار دارد که مسئولین و متولیان امور فرهنگی از این آسیب اجتماعی (بدحجابی) غافل هستند و برنامه ای در جهت مبارزه با این پدیده زشت اجتماعی ندارند.
ایشان در پایان سخنان خود ضمن انتقاد از مسئولین فرهنگی به دلیل عدم حمایت از فعالیت های فرهنگی در این زمینه، خواهان کمک خیرین و علمای منطقه شد تا بتوان در این جهاد فرهنگی با قدرت و سرعت بیشتری عمل کرد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.