خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » حضور پرشور و گسترده مربیان و دختران طرح های خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه
حضور پرشور و گسترده مربیان و دختران طرح های خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه
حضور پرشور و گسترده مربیان و دختران طرح های خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه

حضور پرشور و گسترده مربیان و دختران طرح های خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه

۱۳۳۰۴۲۸۵۲۰

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) از حضور پرشور مربیان و دختران طرح های خوش حجابی و نسیم عفاف در شهرهای ساری و ارومیه خبر داد.

میرفتحی زاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در واقع دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و هرچه این مراسم پرشکوه تر برگزار شود باعث یاس و نا امیدی دشمنان ملت و نظام اسلامی می شود. در همین راستا مربیان حجاب و دختران دو طرح خوش حجابی و نسیم عفاف در این همایش عظیم ملی شرکت خواهند کرد تا هم همبستگی ملت ایران را به رخ دشمنان بکشند و هم با حجاب برتر و زیبای خودشان جلوه ای از حجاب فاطمی را به جهانیان نشان دهند.

وی توجه بیشتر دختران جوان و نوجوان به مسئله حجاب را یکی از دستارود های زیبای انقلاب بیان کرد و گفت: این مسئله موفقیت بسیار برزگی است ولی کامل نیست و تحقق کامل آن توجه بیش از پیش مسئولان مربوطه را می طلبد.

ایشان حضور جدی و پرشور مردم ایران در رویدادهای بزرگ سیاسی و اجتماعی را ناشی از بلوغ فرهنگی و سیاسی مردم ایران طی سال های بعد از انقلاب دانست و گفت: این حضور در واقع مهر تایید ملت بزرگ ایران بر این نظام و اعلام انزجار از دشمنان و استعمارگران دنیا است.

وی در پایان سخنانش اعلام کرد؛ هزار نفر از دختران خوش حجاب باحجاب برتر و همراه داشتن پوستر حجاب، پیشانی بند و پرچم مرکز حجاب ریحانه النبی به صورت دسته ای در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.