خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » جشن حافظان حجاب اصفهان برگزار می شود
جشن حافظان حجاب اصفهان
جشن حافظان حجاب اصفهان

جشن حافظان حجاب اصفهان برگزار می شود

۱۴۳۳۱۴۴۲۹۷

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی اصفهان گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه، جشن حافظان حجاب ۲۰۰ دختر محجبه ۱۲ مدرسه تحت پوشش طرح ریحانه النبی اصفهان، با برگزاری برنامه های جذاب و مراسم چادر گذاری دوشنبه ۱۱ خرداد ماه، در تالار ادب این شهر برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام قاسمی دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی اصفهان در توضیح این خبر گفت: این جشن آخرین برنامه طرح ریحانه النبی در سال تحصیلی است و فقط برای دانش آموزان پایه ششم برگزار می شود زیرا این دختران با ورود به پایه بعدی از طرح خارج خواهند شد به این منظور این جشن با هدف ایجاد خاطره ای زیبا و ماندگار در ذهن دانش آموزان طراحی شده است که به یاری خدا برگزار خواهد شد.

ایشان افزود: این جشن با حضور ۲۰۰ دختر حافظ حجاب ۱۲ مدرسه آموزش و پرورش اصفهان، راس ساعت ۱۷ الی ۱۹ دوشنبه ۱۱ خردادماه در تالار ادب این شهر برگزار می گردد و مادران با حضور سبز خود دختران محجبه خود را در این جشن همراهی خواهند نمود و در شادی آنان سهیمی خواهند داشت.

حجت الاسلام قاسمی اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن ایام ولادت منجی عالم بشریت، مراسم مولودی خوانی با حضور مداحان اهل بیت عصمت و طهارت برگزار خواهد شد.

وی گفت: حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی، خانم اخوان نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، خانم جوانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان، خانم علی نژاد مجری محجبه شبکه اصفهان و جمعی دیگر از مسئولان در این مراسم حضور خواند داشت و شاهد اجرای آیین چادر گذاری خواهند بود.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.