خانه » شعب » مسئولان حمایت کنند یا نکنند وظیفه خود را انجام می دهیم
همایش طرح ملی نسیم عفاف در ارومیه – ۱
همایش طرح ملی نسیم عفاف در ارومیه – ۱

مسئولان حمایت کنند یا نکنند وظیفه خود را انجام می دهیم

default_news_pic

دبیر اجرایی طرح ریحانه النبی شهرستان ساری با انتقاد از عدم حمایت مسئولان از اجرای طرح حجاب ریحانه النبی گفت: مسئولان از اجرای این طرح حمایت کنند یا نکنند، ما وظیفه خود را انجام می دهیم.

حجت الاسلام “ابراهیم باقرزاده” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب، بیان کرد: حجاب یک مسئله دینی، شرعی و الهی است که خداوند در قرآن بر رعایت آن تاکید کرده و آیاتی را نیز به همین امر اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه حجاب از واجبات الهی است، افزود: رعایت عفاف و حجاب یقینا بسیاری از آسیب ها و معضلات اجتماعی را در تمام سطوح کاهش می دهد.

باقرزاده با اشاره به اینکه تمام مشکلات بشر ناشی از عدم رعایت فرامین الهی است، افزود: اگر والدین به فلسفه حجاب پی ببرند و به بهترین وجه به فرزاندان خود انتقال دهند، شاهد آرامش روانی و فردی ناشی از رعایت عفاف و حجاب در جامعه خواهیم بود. وی با تاکید بر اجرای برنامه های فرهنگی و تشویق دانش آموزان در رعایت حجاب و عفاف، گفت: تاکنون هیچ مسئول استانی و یا کشوری از اجرای طرح حجاب ریحانه النبی حمایت نکرده است.

دبیر اجرایی طرح ریحانه النبی شهرستان ساری با انتقاد از عدم حمایت مسئولان از اجرای طرح حجاب ریحانه النبی گفت: مسئولان از اجرای این طرح حمایت کنند یا نکنند، ما وظیفه خود را انجام می دهیم. وی تصریح کرد: مسئولان حتی از این طرح حمایت معنوی هم نمی کنند و متاسفانه اگر مسئولان بخواهند در این زمینه کاری کنند شاید مشکلی هم ایجاد کنند.

باقرزاده تصریح کرد: عدم حمایت جدی مسئولان و عدم اختصاص بودجه کافی و مشخص برای موسسات حجاب در ارایه خدمات به علاقه‌مندان این موضوع از جمله مشکلاتی است که از سوی مدیران موسسات عفاف و حجاب مطرح می‌شود. وی از دلسوزان، مسئولان و جامعه دینی درخواست کرد اگر در زمینه فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی سوال و یا شبهه ای دارند، مطرح کنند و مسئولان این مرکز پاسخگوی آنها خواهند بود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.