خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » سومین جلسه بررسی تخصصی شبهات حجاب با محوریت تربیت مبلغ حجاب برگزار شد.
سومین جلسه بررسی تخصصی شبهات حجاب با محوریت تربیت مبلغ حجاب
سومین جلسه بررسی تخصصی شبهات حجاب با محوریت تربیت مبلغ حجاب

سومین جلسه بررسی تخصصی شبهات حجاب با محوریت تربیت مبلغ حجاب برگزار شد.

IMG_۲۰۱۶۰۱۰۷_۱۱۰۳۲۹

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی ،شهباز پور امور بانوان شعبه ارومیه از برگزاری کارگاههای بررسی مباحثه ای شبهات حجاب مربیان این مرکز خبر داد وگفت : در راستای بهبود وضعیت پوشش بانوان جامعه و لزوم فرهنگ سازی مقوله ارزشی عفاف و حجاب در محیط این شهرستان کارگاههای مباحثه ای بررسی شبهات حجاب با حضور حدود ۲۰ نفر از مربیان مجموعه و سایر طلاب خواهر شهر در طی برنامه ای سه ماهه برگزار می گردد.

۲۴۷
ایشان افزودند با توجه به اینکه خواهران طلبه باید به عنوان عنصر برجسته اخلاقی در رفع ناهنجاریهای جامعه موثر باشند و با حضور در فضاهای جامعه به معرفی و فرهنگ سازی حجاب بپردازند لذا برگزاری این کارگاههای آموزشی- تخصصی از ضروریاتی بود که با حضور جمعی از خواهران طلبه به صورت مباحثه ای برگزار می گردد .
وی خاطر نشان کرد: در این کارگاههای صمیمی که طی دوره سه ماهه مستمر و در چندین جلسه کارگاهی از طرف این مرکز برگزار می گردد علاوه بر مربیان مجموعه ریحانه النبی (س) برخی طلاب خواهر مربیان طرح امین و طلاب حوزه علمیه زینب کبری (س) این شهر نیز حضور خواهند داشت .

ایشان در پایان عنوان داشتند که : برگزاری دوره تکمیلی این کارگاههای تخصصی- مباحثه ای با حضور مدیریت محترم مرکز جناب آقای ابراهیم پور و با محوریت : مباحث کاربردی موضوع حجاب ، آشنایی با ترتیب منطقی و کاربردی شبهات حجاب ، توانمند سازی خواهران مبلغه در ارایه پاسخهای بروز به شبهات حجاب و…همراه با اعطای گواهی پایان دوره از برنامه های آتی این شعبه برای زمینه سازی کار فرهنگی مستمر وموثر برای فرهنگ سازی مقوله عفاف و حجاب در شهر ارومیه می باشد . امید است که با عنایات بانوی دو عالم و دعای خیر قطب عالم امکان شاهد نتایج خوبی در این زمینه باشیم .

 

۶۴۸

۶۰۳

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.