خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » جلسه نقد وبررسی راهپیمایی حافظان مشهد برگزار شد

جلسه نقد وبررسی راهپیمایی حافظان مشهد برگزار شد

۱۴۳۱۵۸۳۹۹۱

جلسه نقد و بررسی راهپیمایی حافظان حجاب مشهد، صبح یکشنبه با حضور دبیر اجرایی شعبه و اعضای ستاد برگزاری راهپیمایی، در محل مؤسسه حجاب ریحانه النبی(س) مشهد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، جواد حسن زاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی مشهد افزود: این جلسه با هدف شناسایی نقاط قوت و ضعف کادر اجرایی و اصلاح شیوه نامه ها و دستورالعمل ها برگزار شد.

وی گفت: در ابتدای این جلسه از زحمات همه ی بزرگوارانی که خالصانه در راهپیمایی زحمت کشیدند، تشکر و قدردانی صورت گرفت سپس شیوه نامه ی راهپیمایی مورد نقد و بررسی قرار گرفت تا با توجه به تجربه عملی دوستان مشکلات آن شناسایی و مکتوب گردد.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: شناسائی نقاط قوت و ضعف کادر ، به جهت بهبود اجرای راهپیمایی سال های آینده صورت گرفت و به صورت دقیق ثبت شد تا این مراسم فرهنگی با هماهنگی بهتر و بیشتری برگزار گردد.

جواد حسن زاده در پایان سخنان خود به برگزاری جشن حجاب دختران مشهدی اشاره ای کرد و افزود: با هماهنگی های صورت گرفته و فراهم شدن مقدمات، جشن حافظان حجاب پایه ششم مشهدی بزودی در یکی از سالن های شهر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.