خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » کارگاه آموزشی مادران مشهدی برگزار شد
کارگاه آموزشی مادران مشهدی
کارگاه آموزشی مادران مشهدی

کارگاه آموزشی مادران مشهدی برگزار شد

۱۴۲۹۰۹۳۰۵۵

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی مشهد گفت: دومین کارگاه تخصصی مادران دختران عضو طرح ریحانه النبی مشهد، سه شنبه صبح با موضوع بررسی آسیب های رسانه های اجتماعی، در مدرسه فرزانگان مشهد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، جواد حسن زاده، دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی مشهد در توضیح این خبر گفت: دومین کارگاه تخصصی مادران دختران عضو طرح ریحانه النبی مشهد، سه شنبه ساعت۹:۳۰ صبح با حضور استاد فقیه و با موضوع آسیب های اجتماعی روز کودک و ماهواره، در مدرسه فرزانگان مشهد واقع در خیابان شهید فرامرز عباسی، برگزارشد.

ایشان در ادامه سخنان خود افزود: در این جلسه استاد فقیه به بررسی شگردهای رسانه ها در مسخ افکار مخاطبان و هم چنین آسیب های فکری و رفتاری آنان پرداخت و برخی از برنامه های آنان و همچنین اهداف شوم شبکه های فارسی زبان را برشمرد.

حسن زاده به یکی از مهم ترین مطالب آموزشی مطرح شده پرداخت و گفت: با توجه به آمار و اطلاعاتی که توسط کارشناس محترم مطرح شد، تماشای طولانی مدت تلویزیون، یکی از علت های عمده ی پرخاشگری کودکان و نوجوانان است که متاسفانه به ایجاد روابط سرد در خانواده ها منجر شده است و دنیای کودکان را از دنیای والدین جدا نموده است.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی مشهد در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت نقش مادران در تربیت دختران اشاره ای کرد و افزود: مادران باید نسبت به خطراتی که فرزندانشان را تهدید می کند آگاهی کامل داشته باشند و باید با ارتقای سطح علمی خود، اولین و بهترین پاسخگوی شبهات آنان باشند.

وی درپایان سخنان خود اظهار داشت: چندتن از مادران مشکلات ارتباط با فرزندشان را مطرح کردند و جواب مناسب را از کارشناس محترم دریافت نمودند و با تشکر از دبیر اجرایی ومسئول اموربانوان، همگی خواهان برگزاری مجدد و تداوم جلسات شدند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.