خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » جلسه مدیران حوزه های علمیه خواهران مشهد مقدس با مدیریت مرکز
جلسه مدیران حوزه های علمیه خواهران مشهد مقدس با مدیریت مرکز
جلسه مدیران حوزه های علمیه خواهران مشهد مقدس با مدیریت مرکز

جلسه مدیران حوزه های علمیه خواهران مشهد مقدس با مدیریت مرکز

۱۴۲۸۴۷۵۹۸۸

جلسه مدیریت محترم مرکز حجاب ریحانه النبی(س) و مدیر شعبه مشهد با مدیران جهادی برخی از حوزه های علمیه خواهران مشهد در تاریخ ۱۱ فروردین ماه۹۴ در محل مؤسسه حجاب ریحانه النبی(س) شعبه مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام ابراهیم پور، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی، ضمن خوش آمدگویی به معرفی اجمالی طرح پرداخت و پیرامون چگونگی جذب و شرایط پذیرش مربیان، که همگی از طلاب حوزه های علمیه خواهران هستند مطالبی را بیان نمود.

ایشان در اهمیت نقش طلاب خواهر در اجرای طرح های مرکز افزودند: طلاب خواهر که پس از گذراندن یک دوره آموزشی به عنوان مربی حجاب وارد مدارس میشوند نقش اساسی را در اجرای طرح بر عهده دارند زیرا هم باید پاسخگوی سوالات و شبهات دانش آموزان باشند و هم با رعایت حجاب خود یک الگوی عملی آموزه های حجاب باشند تا بتوانند در نهادینه شدن فرهنگ حجاب در بین دانش آموزان موثر واقع شوند.

در ادامه مدیران مدارس ضمن استقبال از طرح، و بیان نکات قوت آن، پیشنهاداتی را در خصوص برگزاری بهتر و تأثیرگذاری بیشتر طرح مطرح نمودند و اظهار امیدواری کردند که بتوانند در این زمینه همکاری متقابلی را با مرکز حجاب ریحانه النبی داشته باشند.

در پایان جلسه آقای حسن زاده دبیر اجرایی شعبه مشهد، در رابطه با پذیرش مربیان جدید و نیاز شعبه مشهد به طلاب توانمند نکاتی را ذکر نمود و مربیان طلبه را بهترین گزینه برای اجرای طرح ملی خوش حجابی و پاسخ به شبهات دانش آموزان دختر دانست و آمادگی شعبه مشهد را برای برگزاری کلاسها آموزشی و دوره های آماده سازی مربیان حجاب برای سال تحصیلی جدید اعلام نمود.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.