خانه » شعب » سومین جلسه اتاق فکر شعبه قم برگزار شد
خوش حجاب
خوش حجاب

سومین جلسه اتاق فکر شعبه قم برگزار شد

۱۴۳۱۵۹۱۸۸۶

سومین جلسه اتاق فکر با محوریت بازنگری اجرای طرح ریحانه النبی، سه شنبه صبح در شعبه قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، این جلسه با حضور حجت ‌الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز، حجت الاسلام میرفتحی زاده دبیر اجرایی شعبه قم و تعدادی از مربیان فعال که عضو کارگروه علمی مرکز هستند برگزار شد و پیرامون موانع، مشکلات و بهبود اجرای طرح های مرکز مطالب و نظراتی مطرح شد.

در ابتدای جلسه مدیر مرکز به بیان سابقه ۱۰ ساله اجرای طرح پرداخت و شهرهای مجری طرح را نام برده و برخی از آثار به دست آمده از اجرای طرح را بیان نمود.

ایشان در ادامه دو بخش از سیزده بخش طرح ریحانه النبی را مطرح نمود و از مربیان خواست تا نظرات و پیشنهادات خود را در این موارد اعلام نمایند.

نحوه ورود دانش آموزان به طرح و تبیین فلسفه حجاب، دو بخشی بود که مطرح شد و مورد نقد و بررسی حاضرین جلسه قرار گرفت و در نهایت پیشنهادهای مطرح شده به صورت مکتوب درآمد تا در اجرای طرح مد نظر قرار داده شود.

حجت الاسلام ابراهیم پور در بخشی از این جلسه به اهمیت جایگاه مربیان پرداخت و گفت: مربیان مهم ترین رکن اجرای طرح هستند و از آنجایی که خودشان مجری بوده و از نزدیک با دانش آموزان در تماس هستند بهترین کسانی اند که می توانند با نظرات خود در کیفیت اجرای طرح اثر گذار باشند.

ایشان در پایان سخنان خود از مربیان خواست در جلسات بعدی نیز حضور مستمر داشته باشند تا بخش های دیگر نیز مورد نقد و بررسی قرار گرفته شود.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...