خانه » شعب » برگزاری دومین جلسه اتاق فکر در شعبه قم
جلسه اتاق فکر در شعبه قم
جلسه اتاق فکر در شعبه قم

برگزاری دومین جلسه اتاق فکر در شعبه قم

۱۴۲۹۷۸۰۵۳۷

جلسه اتاق فکر با حضور مدیر مرکز، دبیر اجرایی شعبه قم و مربیان برگزیده، با هدف بررسی موانع و مشکلات اجرای طرح های مرکز و ارائه راهکارهای جدید اجرایی و محتوایی، چهارشنبه صبح در شعبه قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، این جلسه با حضور حجت ‌الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز، حجت الاسلام میرفتحی زاده دبیر اجرایی شعبه قم و تعدادی از مربیان فعال که عضو کارگروه علمی مرکز هستند برگزار شد و پیرامون موانع، مشکلات و بهبود اجرای طرح های مرکز مطالب و نظراتی مطرح شد.

مدیر مرکز گفت: از ابتدای اجرای طرح، مقرر شد که کارهای نرم افزاری و آموزشی توسط مربیان و کارهای سخت افزاری و اداری توسط دبیران اجرایی و مسئولین ستاد مرکزی صورت پذیرد و تشکیل اتاق فکر نیز بر همین مبنا بود تا مربیان بتوانند مطالب خود را مطرح نمایند تا شناخت بیشتری در زمینه فعالیت آنان حاصل شود.

ایشان افزود: فعالیت این گروه علمی اگر با همان نگاه جهادی ادامه پیدا کند، قطعا به نتیجه خواهد رسید و در کل کشور تاثیر گذار خواهد بود، البته اجرای برنامه آموزشی با فراز و نشیب‌هایی همراه بوده است ولی با تمام این مشکلات، جلسات تکمیلی آموزش مربیان در سال جدید رضایت بخش بوده است.

در ادامه، سوالات مطرح شده توسط دانش آموزان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا پیرامون آثار و مزیت آنان تدابیری اندیشیده شود و در برنامه های آتی مرکز از آنان استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: مبنای اتاق فکر باید بر اساس پیدا کردن راهکارهای علمی و عملی باشد و مربیان با تجارب عملی خود و شناخت نیاز علمی دانش آموزان نقش اساسی را در این زمینه ایفا می نمایند و باید با نظرات کاربردی خود در جهت اجرای هرچه بهتر طرح اثر گذار باشند.

حجت الاسلام ابراهیم پور در ادامه اظهار داشت: تامین محتوای آموزشی مربیان طرح های مدارس، خوش حجابی و نخبگان، تدوین مطالب آموزشی و درسنامه حجاب، ویرایش کتب حجاب، تدوین فصل نامه حجاب و انتخاب فعالیت های ورزشی و هنری بر عهده مربیان عضو کارگروه علمی است که باید با تمام توان به انجام آن بپردازند.

در ادامه مربیان نظرات خود را پیرامون درسهایی مربوط به حجاب و اجرای طرح در مقاطع راهنمایی و دبیرستان اعلام نمودند و مقرر شد تا جزئیات آن را به صورت دقیق بررسی نموده و به صورت مکتوب تهیه نمایند و در جلسات بعدی مطرح نمایند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس ریحانه النبی شعبه قم با حضور مربیان طرح برگزارشد.