خانه » شعب » جشن میلاد کریمه اهل بیت و روز دختر در ساری برگزار شد
جشن میلاد کریمه اهل بیت و روز دختر در ساری
جشن میلاد کریمه اهل بیت و روز دختر در ساری

جشن میلاد کریمه اهل بیت و روز دختر در ساری برگزار شد

۱۴۳۹۸۳۴۸۸۹

مراسم جشن میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) با حضور استاد جویباری و دختران عضو طرح های ملی خوش حجابی و نسیم عفاف در محل شعبه ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حمیده سادات موسوی در توضیح این مطلب گفت: برگزاری مراسمات مذهبی از جمله برنامه های طرح خوش حجابی و نسیم عفاف است و میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها، نقطه اوج و بهترین آنهاست زیرا این بانوی بزرگوار، هم مظهر عفاف و حجاب فاطمی است و هم بهترین الگوی یک دختر مسلمان است از این جهت سعی نمودیم این مراسم را با شور و شعور خاصی برگزار نماییم و روز دختر را به دختران محجبه تبریک گوییم.

وی افزود: در ابتدای این مراسم استاد حوزه و دانشگاه سرکار خانم جویباری در مورد فضایل حضرت معصومه (س) مطالبی را مطرح نمودند و ویژگی های یک دختر مسلمان شیعه قرن ۲۱ را بیان کردند.

خانم موسوی داشتن حجاب اسلامی، ولایت اهل بیت، دل و عمل پاک را از جمله ویژگی های یک دختر شیعه مسلمان بیان کرد که استاد محترم آنها را ذکر نموده و بر آن تاکید داشت.

مسئول اموربانوان شعبه ساری اظهار داشت: مراسم با مولودی خوانی و مدیحه سرایی ادامه پیدا کرد در پایان دختران با کیک و شربت پذیرایی شدند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...