خانه » شعب » گردهمایی دختران محجبه ساروی با صرف افطار برگزار شد
گردهمایی دختران محجبه ساروی با صرف افطار

گردهمایی دختران محجبه ساروی با صرف افطار برگزار شد

۱۴۳۶۷۲۲۷۹۹

گردهمایی ۲۵۰ دختر عضو طرح های مرکز حجاب ریحانه النبی ساری، به مناسبت فرا رسیدن روز حجاب و عفاف و تکریم دختران محجبه، در سالن اجتماعات امامزاده عباس ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حمیده سادات موسوی مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی ساری گفت: با توجه به فرا رسیدن بیست و یکم تیر ماه که به جهت بزرگداشت و تکریم حیا وعزت زن به روز حجاب و عفاف نامگذاری شده است مصمم شدیم با برگزاری یک گردهمایی به این امر مهم بپردازیم.

وی افزود: هدف از برگزاری این ضیافت، تکریم دختران محجبه، تشویق آنان به حفظ کرامت زنان در مقابل تهاجم سنگین دشمن و همچنین بالا بردن روحیه و عزت نفس آنها در اجتماع است تا بتوانند با روحیه گرفتن از دوستان خود در اعتقاد و ایمان خود راسخ تر باشند.

ایشان اظهار داشت: بعد از برگزاری نماز جماعت، دختران روزه های خود را با حضور مربیان خود و در فضایی شاد و معنوی افطار نمودند و سپس یکی از دختران به قرائت متنی در راستای دفاع از حجاب پرداخت و آن را مایه آرامش و عزت زن دانست.

در ادامه جلسه سخنران محترم به سخنرانی پرداخت و دختران محجبه را موجب فخر و عزت مسلمانان دانست و از آنان خواست تا ادامه دهنده فرهنگ فاطمی و پاسدار خون شهداء باشند. مداحی، مسابقه و اهدای جایزه از دیگر برنامه هایی بود که در این همایش و با شور و شوق زیبایی برگزار شد.

مسئول اموربانوان شعبه ساری در پایان سخنان خود گفت: در حاشیه این ضیافت که با همکاری اداره اوقاف برگزار شده بود، والدین با مراجعه حضوری از فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی تقدیر و تشکر نمودند و از این که در آموزش ها به مباحث اخلاقی و اعتقادی دختران توجه ویژه ای می شود اظهار رضایت نمودند و خواهان ادامه اجرای آن ها شدند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.