خانه » شعب » جلسه هماهنگی جشن حجاب ساری برگزار شد
جلسه هماهنگی جشن حجاب ساری

جلسه هماهنگی جشن حجاب ساری برگزار شد

۱۴۳۳۸۷۲۳۷۳

جلسه خرداد ماه مربیان طرح مدارس و خوش حجابی ساری با هدف برنامه ریزی جهت برگزاری جشن حجاب و با حضور معاون آموزش مرکز حجاب ریحانه النبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، در ابتدای جلسه خانم موسوی مسئول اموربانوان شعبه ساری به بیان برنامه های جشن پرداخت و نکاتی را در همین راستا بیان نمود.

سپس حجت الاسلام احمدی معاون آموزش مرکز حجاب ریحانه النبی، از زحمات چندین ماهه مربیان تقدیر و تشکر نمود و گفت: کلیه کادراجرایی جشن همانند یک خانواده هستند و باید به دقت به وظایف خود عمل نمایند و تا پایان کار بوده به تعهدات خود باشند.

ایشان در ادامه افزود: چیزی که بعنوان نماد در این جشن می درخشد، آیین چادرگزاری است که حساسیت زیادی را در کشور ایجاد کرده به همین جهت باید با زیبایی تمام برگزار شود.

وی گفت: تمام زحمات صورت گرفته توسط شمابا عنایت حضرت زهرا بوده است و اجر و مزد واقعی شما نیز به دست ایشان است زیرا دانش آموزی که ابتدای حجاب کامل ندارند را هدایت می نمایید و همین یک قدم که برای یک نفر برمی دارید در آخرت یاریتان خواهد کرد.

در پایان جلسه هماهنگی های های لازم با مربیان صورت گرفت و وظایف دقیق مربیان به آنها ابلاغ شد تا در جشن حجاب روز چهارشنبه حاضر شوند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس ریحانه النبی شعبه قم با حضور مربیان طرح برگزارشد.