خانه » شعب » نشست ماهانه دختران خوش حجاب ساروی در سال جدید برگزار شد
نشست ماهانه دختران خوش حجاب ساروی در سال جدید

نشست ماهانه دختران خوش حجاب ساروی در سال جدید برگزار شد

۱۴۳۰۲۰۲۸۸۳

مسئول اموربانوان شعبه ساری گفت: جلسه ماهیانه دختران عضو طرح خوش حجابی ساری، در قالب ۶ گروه ابتدایی و دو گروه راهنمایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حمیده سادات موسوی مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی ساری با اعلام این خبر گفت: جلسات آموزشی دختران عضو طرح خوش حجابی با توجه به دستور العمل های جدید ستاد مرکزی در قالب ۶ گروه ابتدایی و دو گروه راهنمایی برگزار شد.

وی افزود: خداشناسی، چگونگی رفتار و مشخصات یک دختر چادری با حجاب در جامعه، ارتباط و دوستی با مادران، از جمله مباحثی بود که مربیان در گروه مقطع ابتدایی به تبیین آن پرداخته و به سوالات آنان پاسخ دادند.

ایشان در ادامه سخنان خود برخی از مباحث مطرح شده در گروه راهنمایی را برشمرد و گفت: بیان فضیلت های ماه رجب ، مباحث خداشناسی و اثبات وجود خدا، بررسی آسیب های شبکه های اجتماعی مثل ماهواره، پرسش و پاسخ احکام شرعی مهم ترین مطالب مطرح شده در جلسه این ماه بود که مربیان به توضیح آن پرداختند.

حمیده سادات موسوی در پایان به نشست ماهیانه دختران نسیم عفاف نیز اشاره ای داشت و اظهار کرد: اولین جلسه آموزشی اعضای نسیم عفاف ساری که در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل هستند، در دو گروه و با بیان فضیلت های ماه رجب، روزه گرفتن، اعتکاف، مباحث اخلاقی، کیفیت نماز شب و آثار دنیوی و اخروی آن برگزار شد که مورد استقبال بالای اعضاء قرار گرفت.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...