خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » آخرین جلسه از جلسات مقدماتی بررسی شبهات حجاب در شعبه ارومیه برگزار شد.
آخرین جلسه از جلسات مقدماتی بررسی شبهات حجاب در شعبه ارومیه
آخرین جلسه از جلسات مقدماتی بررسی شبهات حجاب در شعبه ارومیه

آخرین جلسه از جلسات مقدماتی بررسی شبهات حجاب در شعبه ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، آخرین جلسه از جلسات مقدماتی بررسی شبهات حجاب ( دور دوم کشوری ) در شعبه ارومیه برگزار شد.
در این جلسه که با حضور مربیان شعبه ارومیه برگزار گردید برخی شبهات القائی در ماهواره ابتدا رویت و سپس مورد بررسی قرار گرفت . در این جلسه استناد شبکه ها و کارشناسان ماهواره به کتاب آقای ترکاشوند در مورد حجاب در عصر پیامبر و سپس تسری آن در عصر حاضر بصورت مباحثه ای بررسی گردید. خانم شهبازپور اهم اشکالات وارده به این کتاب را در قالب چند اشکال عمده مطرح کرده و بیان نمودند که عدم بررسی سندی روایات ، استفاده از روایات حواشی پوشش و حجاب مثل حجاب در نماز برای اثبات حجاب مقابل نامحرم ، دادن حکم فقهی مسلم با استناد به شیوه زندگی در عصر پیامبر و سیر تاریخی رد کردن روایات با استناد به روشهای غیراصولی از عمده اشکالاتی است که می توان بر این مقاله وارد کرد.
از دیگر مباحث مطروحه در این جلسه ، جلسه هماهنگی راهپیمایی روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت در هفته جاری بود که ابتدا آیین نامه امسال راهپیمایی برای مربیان تشریح و سپس وظایف هر یک از مربیان به ایشان تبیین گردید و هماهنگی های لازم صورت پذیرفت.
حسن ختام جلسه ؛ هدایایی بود که به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم تقدیم مربیان گرامی گردید.

۷

۶

۴

۳

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.