خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » راهپیمایی حافظان حجاب ارومیه برگزار گردید.
راهپیمایی حافظان حجاب ارومیه
راهپیمایی حافظان حجاب ارومیه

راهپیمایی حافظان حجاب ارومیه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، صبح امروز راهپیمایی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی شهرستان ارومیه با عنوان «حافظان حجاب» از خیابان عطایی به‌سمت خیابان خیام شمالی برگزار شد. مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه ، خانم شهبازپور، با بیان اینکه راهپیمایی حافظان حجاب با حضور دانش آموزان حافظ حجاب ارومیه برگزار شد گفت: امروزه حفظ حجاب و عفت زنانه خط مقدم مبارزه با استعمار جهانی است زیرا از بین رفتن حجاب زن نماد و نشانه ضعف دینداری اقشار جامعه است. این راهپیمایی در حقیقت فرصتی است برای اینکه دانش آموزان بتوانند آموخته های خود در طی یک سال تحصیلی را به گوش زنان و دختران شهر برسانند. و یاد بگیرند که در سطح جامعه حجاب فاطمی خود را ترویج نمایند.

 

۱۱ ۱۱۱

 

این مراسم از ساعت ۱۰ صبح امروز ۱۵ اردیبهشت ماه از خیابان عطایی ارومیه با حضور حافظان حجاب پایه های سوم تا ششم با شکوه هر چه تمامتر و شعارهای دختران دانش آموز محجبه “پیش به سوی حجاب ، زیبایی بی پایان ” و ” الگوی ما زینب است ، حجاب ما عزت است ” و ” ما دختران عاشورایی سپاهیان زهراییم ” و … ادامه یافت.

 

۱۱۱۱ ۱۱۱۱۱

 

مراسم حافظان حجاب مدارس ارومیه با تجمع مقابل ساختمان آموزش و پرورش استان ادامه یافت. سپس بعد از قرائت قران و سخنرانی جناب آقای عباسی یکی از حافظان حجاب نخبه شهر به قرائت پیام لاله های شهید و قطعنامه نمود، و مورد توجه و تشویق حاضرین قرار گرفت. این مراسم راس ساعت ۱۲ پایان یافت.

 

IMG_20160504_130127 IMG_20160504_130132

 

۱۱۱۱۱۱ ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱

 

 

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.