خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » سومین جلسه آموزشی مربیان شاهین شهر برگزار شد
سومین جلسه آموزشی مربیان شاهین شهر

سومین جلسه آموزشی مربیان شاهین شهر برگزار شد

۱۴۲۴۵۱۴۷۴۳

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، مهران مرادی، دبیراجرایی شاهین شهر در خصوص جزئیات این جلسه گفت:این جلسه آموزشی، پنج شنبه ۳۰ بهمن ماه، با حضور خانم دکتر متقی (دکترای فلسفه تعلیم و تربیت گرایش اسلام) با موضوع روانشناسی کودک و نوجوان و با حضور مسئول امور بانوان خانم جمشیدی راد و مربیان برگزار گردید.

ایشان به اهمیت برگزاری جلسات آموزشی تاکید کرد و گفت: این جلسه با هدف ارتقای سطح علمی مربیان برگزار شد تا بتوانند با استفاده از این آموزش ها، سطح کیفی فعالیت های خود را بالا برده و میزان تاثیر گذاری طرح ریحانه النبی را ارتقاء دهند تا مطالب آموزشی، تناسب دقیق تر و ماندگاری بیشتری داشته باشد.

وی تصریح کرد: در این جلسه خصوصیات جسمی، ذهنی و رفتاری کودکان و راهکارهای برخورد با آنها مورد بررسی قرار گرفت تا مربیان بتوان در فرایند آموزشی موفقیت بیشتری کسب کنند و آموزه های دینی را با توجه به علایق، مهارت ها و توانایی های کودکان به آنها آموزش دهند.

در ادامه جلسه کتاب “تربیت آسیب زا” نوشته ی دکتر عبدالعزیم کریمی برای مطالعه به مربیان معرفی شد و در پایان جلسه مربیان ضمن استقبال از کلاس های آموزشی، خواستار ادامه برگزاری اینگونه جلسات شدند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...