خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » استقبال بالای دختران شاهین شهری از جشنواره حجاب عروسک ها
استقبال بالای دختران شاهین شهری از جشنواره حجاب عروسک ها

استقبال بالای دختران شاهین شهری از جشنواره حجاب عروسک ها

۱۴۲۴۱۷۶۰۳۳

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، مهران مرادی، دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شاهین شهر گفت: جشنواره حجاب عروسک ها با هدف آموزش غیرمستقیم مفاهیم حجاب، و بر اساس تقویم اجرایی بهمن ماه طرح ریحانه النبی در ۵ مدرسه مجری طرح برگزار گردید.

وی خاطرنشان کرد: دختران با عروسک های خود انس و الفت فراوانی دارند و متاسفانه در برخی موارد عروسک های غربی را به عنوان الگو می‌پذیرند و سعی می کنند به آنها شباهت پیدا کنند لذا این جشنواره با هدف ترویج حجاب و بیان معیارها و الگوهای مناسب برگزار شد تا دختران بتوانند با تزیین عروسک های محبوب خود به حجاب برتر، مفاهیم حجاب و حدود آن را به درستی شناسایی و به آن عمل نمایند.

ایشان در ادامه اظهار داشت افزود: از ابتدای اجرای این جشنواره، ما با استقبال بالای دانش آموزان، والدین و کادر مدارس قرار گرفتیم تا جایی که مسئولین برخی مدارس، عروسک های محجبه را به مدت ۲ هفته در معرض دید سایر دانش آموزان قرار دادند و برخی مدارس خارج طرح نیز خواهان اجرای آن شدند.

مهران مرادی در پایان سخنان خود گفت: این جشنواره در تمامی مدارس تحت پوشش طرح ریحانه النبی شاهین شهر برگزار شد و به دانش آموزان طراح عروسک برگزیده، جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.