خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » برگزاری جلسه ماهیانه مربیان شعبه اصفهان
جلسه ماهیانه مربیان شعبه اصفهان

برگزاری جلسه ماهیانه مربیان شعبه اصفهان

۱۴۲۲۴۳۴۸۳۸

جلسه ماهیانه مربیان طرح ریحانه النبی شعبه اصفهان با هدف بررسی عملکرد اجرایی مربیان و ابلاغ تقویم اجرایی بهمن ماه، برگزار شد.
خدیجه اکبری مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه اصفهان، ضمن خوش آمدگویی به مربیان، از تلاش های مخلصانه آنها تقدیر و تشکر کرد و توفیقات روزافزون آنها را از خداوند خواستار شد.

در ادامه جلسه ایشان به نقش کلیدی و تاثیر گذار مربیان اشاره کرده وافزود: از آنجایی که تمام گفتار و رفتار مربی برعملکرد دانش آموزان تاثیر گذار است لذا مربی حجاب می بایست با داشتن رفتار و پوششی مناسب، الگوی مناسبی را به دانش آموزان عرضه نماید ودر هرچه بهتر کردن رابطه خود با دانش آموزان بکوشد.

وی افزود: برخی ازدانش آموزان در محیطی رشد پیدا کرده‌اند که این نوع از پوشش وحجاب را ندیده و لمس نکرده اند، لذا مربیان مسئولیت سنگینی بر دوش دارند و باید این فرصت و موهبت الهی را غنیمت شمارده و تمام تلاش خود را برای ترویج آن به کار گیرند تا بتوانند در پرورش نسلی پاک و زیبنده به حیا و حجاب فاطمی نقشی موثری را داشته باشند.

خانم اکبری در بخش دیگری از این جلسه، با نشان دادن تابلو حجاب برتر که توسط خانم حاجی هاشمی طراحی شده بود، به بیان اهمیت استفاده از تابلو حجاب پرداخت و از مربیان خواست در فعال کردن تابلو حجاب کوشا باشند.

مسئول امور بانوان شعبه اصفهان در پایان جلسه و پس از بررسی عملکرد مربیان، تقویم اجرایی بهمن را بین مربیان توزیع نمود و مطالعه دقیق و انجام به موقع موارد آن را از مربیان خواستار شد و بر اجرای پرشور جشنواره حجاب عروسک ها تاکید کرد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.