خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » دومین جلسه آموزش تکمیلی مربیان شاهین شهر برگزار شد
دومین جلسه آموزش تکمیلی مربیان شاهین شهر

دومین جلسه آموزش تکمیلی مربیان شاهین شهر برگزار شد

۱۴۲۰۹۶۰۵۰۹

دومین جلسه آموزش تکمیلی مربیان حجاب ریحانه النبی (س) شعبه شاهین شهر، ۱۸ دیماه در سالن فرهنگسرای شهروند این شهر برگزار گردید.
مهران مرادی دبیر اجرایی شعبه شاهین شهر در توضیح این مطلب اظهار داشت: دومین جلسه آموزش تکمیلی مربیان حجاب، با هدف ارتقاء سطح علمی مربیان پیرامون ماهواره و برنامه های آن برگزار شد و معضلات و آسیب های اجتماعی آن مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه به آسیب های شبکه های ماهواره ای و اهداف آنها اشاره شد و بیان شد، دشمنان اسلام که حامی اکثر شبکه های ایرانی و غیر ایرانی هستند با پخش برنامه های متنوع خود به طور مستقیم و غیر مستقیم به دنبال براندازی فرهنگ اصیل اسلامی – ایرانی هستند.

وی شبکه های فارسی زبان را خطرناک تر از سایر شبکه ها دانست وگفت: شبکه های ماهواره ای فارسی زبان با پخش سریال های غربی به دنبال معرفی سبک زندگی غربی هستند و سعی دارند اعتقادات و فرهنگ غنی ما را تغییر دهند که متاسفانه باعث به وجود آمدن برخی از معضلات اجتماعی نیز، شده‌اند.

مهران مرادی اظهار داشت: در این جلسه برخی از سریال ها و برنامه های شبکه های فارسی زبان معرفی شد تا مربیان بتوانند در روشنگری های خود به آنها اشاره نمایند و به سوالات دانش آموزان در رابطه با ماهواره پاسخ مناسب دهند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...