خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » بازدید مسئولین شعبه اصفهان از مدارس مجری طرح ریحانه النبی
بازدید مسئولین شعبه اصفهان از مدارس مجری طرح ریحانه النبی

بازدید مسئولین شعبه اصفهان از مدارس مجری طرح ریحانه النبی

۱۴۲۰۸۰۵۴۸۸

دبیر اجرایی و مسئول اموربانوان شعبه اصفهان با حضور در مدارس مجری طرح حجاب ریحانه النبی، از روند اجرایی طرح ریحانه النبی بازدید نمودند و از نزدیک در جریان مشکلات و کمبود های مربیان قرار گرفتند.
حجت الاسلام قاسمی دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه اصفهان گفت: با توجه به گذشت سه ماه از اجرای طرح و همچنین براساس دستور العمل های اجرایی مقرر شد تا با هدف ارزیابی طرح و فعالیت های صورت گرفته، بازدیدی از مدارس مجری طرح صورت بگیرد.

وی در ادامه اظهار داشت: بازدید از مدارس تحت پوشش طرح از روز شنبه ۱۳ دیماه با حضور سرکار خانم اکبری، مسئول اموربانوان شعبه اغاز شد و هر روز یک مدرسه مورد بازرسی قرار گرفت و نظرات معلمان و مدیران مدارس پیرامون نقاط قوت و ضعف طرح پرسیده شد تا در برنامه های آتی مورد استفاده قرار گیرد.

حجت الاسلام قاسمی افزود: مدیران از نحوه اجرای طرح و ارتباط صمیمانه مربیان با دانش آموزان ابراز رضایت نمودند و خواستار ادامه اجرای طرح شدند و آن را حرکتی موثر در تثبیت فرهنگ حجاب دانستند که هم در کردار و هم در گفتار دختران تغییرات مثبتی را ایجاد کرده است.

دبیر اجرایی شعبه اصفهان گفت: جزئیات اجرای طرح اعم از برگزاری مسابقات، نصب تابلوی حجاب، صبحگاه حجاب و برنامه های دیگر بازدید شد و میزان رضایت دانش آموزان از مربیان، مورد ارزیابی قرار گرفت.

ایشان در پایان سخنان خود گفت: تا کنون مدارس عصر انقلاب، پیروزی، خزایی، ندای زهرا (س) و ندای اسلام (ولایت) مورد بازدید قرار گرفته است و دیگر مدارس در هفته آینده بازرسی خواهند شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.