خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » شروع اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس شاهین شهر
شروع اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس شاهین شهر

شروع اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس شاهین شهر

۱۴۱۶۲۲۲۹۲۱

سرپرست شعبه شاهین شهر با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی ای که با آموزش و پرورش شاهین شهر صورت گرفت، مربیان به مدیران مدارس اجرایی معرفی شدند و اجرای طرح را در ۶ مدرسه آغار نمودند.
مرادی، سرپرست شعبه شاهین شهر در این زمینه افزود: مربیان با حضور در مدارس علاوه بر آموزش علمی، تبلیغ چهره به چهره را در برنامه های خود دارند که بهترین روش تاثیر گذاری برای مخاطبین است زیرا مربیان علاوه بر برقراری ارتباط صمیمی با دانش آموزان، خود بهترین الگوی عملی حجاب هستند و به صورت مستقیم به سوالات و شبهات آنان پاسخ می دهند.

وی با گلایه از برخی مسئولین گفت: طرح ریحانه النبی سال گذشته نیز در شاهین شهر برگزار شد و گزارش آن به مسئولین ارائه گردید ولی با وجود نتایج بسیار خوب و تاثیر گذاری بالای طرح در ترویج حجاب، برخی مسئولین موانعی را برای اجرای طرح در سال جدید، پیش روی ما گذاشتند که موجب تاخیر در اجرای طرح شد و مشکلات فراونی را برای ریحانه النبی ایجاد کرد، ولی با هماهنگی ای که با آموزش و پرورش شاهین شهر صورت گرفت، مربیان به مدیران مدارس اجرایی معرفی شدند و اجرای طرح به صورت رسمی آغار شد.

مرادی در پایان سخنان خود گفت: طرح ملی حجاب مدارس ریحانه(س)، در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ در ۶ مدرسه دخترانه شاهین شهر، توسط ۷مربی و با تحت پوشش قرار دادن ۱۵۲۰ دانش آموز اجرا خواهد شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.