خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » ورود مربیان طرح ملی ریحانه النبی به مدارس اصفهان
ورود مربیان طرح ملی ریحانه النبی به مدارس اصفهان

ورود مربیان طرح ملی ریحانه النبی به مدارس اصفهان

۱۴۱۴۶۶۲۰۵۰

دبیر اجرایی شعبه اصفهان گفت: اجرای طرح ریحانه النبی در ۱۰ مدرسه شهر اصفهان آغاز شد و مربیان با معرفی خود به مدیران مدارس، فعالیت اجرایی خود را آغاز نمودند.
حجت الاسلام قاسمی، دبیراجرایی شعبه اصفهان گفت: با توجه زحمات چندین ماهه ستاد مرکزی و برنامه ریزی هایی که در شعبه اصفهان صورت گرفت، طرح ریحانه النبی در۱۰ مدرسه این شهر شروع به کارکرد و مربیان با معرفی خود به مدیران مدارس تحت پوشش، اجرای طرح را آغاز نمودند.

ایشان در ادامه افزود: در ابتدا قرار بود طرح، مطابق سنوات گذشته در ۱۲ مدرسه این شهر اجرا شود ولی با توجه به عدم همکاری آموزش و پرورش، طرح در ۱۰ مدرسه اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: طرح ملی ریحانه النبی، توسط ۱۲ مربی آموزش دیده در این تعداد مدارس اجرا خواهد شد و مباحث حجاب با محوریت کتاب مروارید بهشتی به دانش آموزان ارائه خواهد شد و در اجرای طرح سعی شده است علاوه بر مباحث آموزشی، مسابقات علمی، فرهنگی و ورزشی مناسبی برای دانش آموزان اجرا شود تا فضای شاداب و جذاب مورد نیاز آنها نیز تامین گردد.
قاسمی در پایان سخنان خود گفت: دختران امروز، مادران فردای جامعه هستند لذا ما در اجرای این طرح به دنبال این هستیم تا با نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف که موجب سلامت شخص و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی است، آینده بهتری را برای آنان ترسیم نماییم.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.