خانه » شعب » تهران - تهران » چهارمین جلسه آموزشی مربیان تهران برگزار شد
چهارمین جلسه آموزشی مربیان تهران

چهارمین جلسه آموزشی مربیان تهران برگزار شد

۱۴۲۵۴۵۲۲۷۰

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام جواد گلسرخی، دبیر اجرایی شعبه تهران گفت: این کلاس آموزشی با هدف ارتقاء سطح علمی و مهارتی مربیان طرح ریحانه النبی برگزار شد و مربیان در این جلسه آموزشی با مهارت های جذاب سازی کلاس آشنا شدند و سوالات خود را با کارشناس محترم، خانم راستگو درمیان گذاشتند.

وی افزود: این استاد گرانقدر در مورد نحوه پوشش مربیان نکاتی را مطرح نمودند و از آنان خواستند تا در عین رعایت حجاب، تنوع رنگ را در پوشش خود به کار گیرند تا در جذاب سازی و شاداب سازی فضای کلاس آثار مثبتی را ایجاد نماید.

حجت الاسلام گلسرخی اظهار داشت: در این جلسه آموزشی نحوه ی استفاده از آیات و روایات به مربیان آموزش داده شد و از آنها خواسته شد تا آنها را بدون هرگونه پیچیدگی و به صورتی که برای دانش آموزان قابل درک و فهم باشد ترجمه نمایند تا در ذهن دانش آموز ماندگاری بهتر و بیشتری داشته باشد.

دبیر اجرایی شعبه تهران افزود: در بخش دیگری از این جلسه، خانم راستگو بر ایجاد روابط دوستانه و صمیمی با مدیران و دانش اموزان تاکید کرد و آن را مهم ترین رکن موفقیت فعالیت فرهنگی دانست.

در پایان این جلسه، ارزیابی مربیان صورت گرفت و ایرادات اجرایی هر یک از مربیان به آنها تذکر داده شد تا در نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.