خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » گارکاه آموزش مربیان شعبه مشهد برگزار شد
گارکاه آموزش مربیان شعبه مشهد

گارکاه آموزش مربیان شعبه مشهد برگزار شد

۱۴۱۲۴۱۰۶۳۷

گارگاه دو روزه آموزش مربیان طرح های مدارس و خوش حجابی شعبه مشهد، پنج شنبه و جمعه گذشته با حضور اساتید مجرب، در فرهنگ سرای غدیر شهر مشهد برگزار شد.حسن زاده، دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه مشهد در توضیح این مطلب گفت: با توجه به شروع اجرای طرح مدارس و همچنین برای ارتقاء سطح مهارتی مربیان طرح خوش حجابی، تصمیم گرفتیم کلاس آموزشی مناسبی را جهت بهبود عملکرد مربیان، برگزار نماییم که مورد استقبال مربیان قرار گرفت.

وی افزود: آموزش محتوای این کارگاه بر عهده‌ی اساتید موفقی همچون خانم راستگو و آقای زمانی بود و در ادامه حجت الاسلام احمدی معاون آموزش مرکز مباحثی را پیرامون اجرای هرچه بهتر طرح مدارس و خوش حجابی مطرح نمودند که مکمل خوبی بر روش ها و مطالب اساتید قبلی بود.

ایشان تجارب پیشین مربیان در اجرای طرح را بسیار کارآمد دانست و گفت: در اجرای طرح مدارس، اولویت با مربیانی است که پیش از این در مدارس حضور داشته و تجربه اجرای طرح را کسب نموده‌اند زیرا آنها تسلط بیشتری بر جزئیات طرح و حالات دانش آموزان دارند به همین جهت سعی کردیم از این مربیان در سال تحصیلی جدید استفاده نماییم.

حسن زاده اظهار داشت: خانم عباسیان که قبلا مسئولیت اموربانوان شعبه تهران را بر عهده داشت به عنوان مسئول جدید اموربانوان شعبه مشهد معرفی شد و خانم راستگو به عنوان مسئول امور مربیان و مدارس منصوب گردید.

ایشان پیرامون اجرای طرح مدارس اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که صورت دادیم به دنبال امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش هستیم تا به وسیله آن، زمینه اجرای قوی طرح مدارس را فراهم نمائیم و ان‌شالله تا پایان هفته جاری بعد از امضای این تفاهم نامه، به صورت رسمی طرح را شروع خواهیم کرد و مربیان وارد مدارس تحت پوشش خواهند شد.

لازم به ذکر است این کارگاه با حضور ۶۰ مربی و به مدت ۱۵ ساعت در روز های پنج شنبه و جمعه گذشته در فرهنگ سرای غدیر مشهد برگزار شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.