خانه » شعب » جلسه هماهنگی جشن و راهپیمایی حافظان حجاب قم برگزار شد
جلسه هماهنگی جشن و راهپیمایی حافظان حجاب قم

جلسه هماهنگی جشن و راهپیمایی حافظان حجاب قم برگزار شد

۱۴۲۵۳۶۵۸۰۱

اولین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری جشن و راهپیمایی حافظان حجاب با حضور مسئولین شعبه قم برگزار شد.به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام میرفتحی زاده، دبیر اجرایی شعبه قم به توضیح جشن حافظان حجاب پرداخت و گفت: جشن حافظان حجاب برای دختران پایه ششم برگزار خواهد شد و باید برنامه های متنوع و جذاب مناسبی برای آن در نظر گرفت تا خاطره آن همیشه در ذهن دختران باقی بماند و هرگز آن را فراموش ننمایند لذا باید از خود دانش آموزان نیز کمک گرفت تا سهمی از این جذابیت و خلاقیت بر عهده خودشان باشد.

در ادامه یکی از بانوان کادر اداری مرکز موظف شد تا نسبت به پیگیری و آماده سازی گروه تئاتر و سرود، اقدامات لازم را صورت دهد و با هماهنگی مدیران مدارس، دانش آموزان را گزینش نموده و آموزش دهد.

دبیر اجرایی شعبه قم جدول برنامه های جشن حجاب را به خانم کریمی، مسئول اموربانوان شعبه ارائه داد و از ایشان خواست نسبت به موارد مذکور پیگیری لازم را انجام دهد.

حجت الاسلام میرفتحی زاده بعد از جشن حجاب به راهپیمایی حافظان حجاب پرداخت و آن را مهم ترین برنامه شعبه قم دانست و از مسئول امور بانوان خواست آن را به صورت مکتوب با مدیران مدارس هماهنگ نمایند تا با سایر برنامه های مدارس تداخل ایجاد ننماید.

ایشان سپس به بیان موارد اجرایی راهپیمایی پرداخت و امکانات مورد نیاز را برشمرد تا پیش بینی لازم برای تهیه آنها صورت بگیرد و همچنین از مسئولین شعبه قم خواست تا نسبت به شناسایی دختران شعارگو، قطنامه خوان و خواننده پیام شهید، اقدام نمایند.

در پایان این جلسه دبیر اجرایی شعبه قم فرا رسیدن ایام شهادت اسوه حجاب و عفاف، حضرت فاطمه(س) را تسلیت عرض نمود و خطاب به مسئولین شعبه گفت: مرکز حجاب ریحانه النبی که به اسم مبارک دخت گرامی پیامبر اکرم(ص) مزین است، به دنبال ترویج حجاب فاطمی است و فعالیت شما در این مجموعه و زحمات مربیان عزیز حتماً مورد رضایت ریحانه رسول الله است و انشاالله علاوه بر آثار دنیوی، ذخیره آخرت شما خواهد بود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.