خانه » شعب » جشنواره حجاب عروسک های قم به پایان رسید
جشنواره حجاب عروسک های قم

جشنواره حجاب عروسک های قم به پایان رسید

۱۴۲۴۸۴۵۳۷۹

دبیر اجرایی شعبه قم گفت: جشنواره حجاب عروسک ها یکی از برنامه های جذاب طرح حجاب ریحانه النبی است که با هدف نهادینه کردن حجاب در بین دانش آموزان اجرا می شود به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام میرفتحی زاده، دبیر اجرایی شعبه قم گفت: جشنواره حجاب عروسک ها یکی از برنامه های جذاب طرح حجاب ریحانه النبی است که با هدف نهادینه کردن حجاب در بین دانش آموزان اجرا می شود و در آن، دختران با توجه به اصول شرعی حجاب، اقدام به محجبه کردن عروسکهای خود می نمایند و سپس آن را به نمایش می گذارند تا پس از بررسی کل عروسک ها، به برگزیدگان آنها جوایزی اهدا گردد.

ایشان افزود: این برنامه بر اساس آیین نامه اجرایی ستاد مرکزی برگزار شد و توانست شور و هیجان خاصی را در مدارس به وجود آورد و دقت دختران را نسبت به حدود پوشش و حجاب افزایش دهد.

وی اظهار داشت: عروسکهای محجبه دانش آموزان به صورت نمایشگاه یک روزه در مدارس تحت پوشش طرح حجاب ریحانه النبی(س) به نمایش در آمد و در انتها از هر آموزشگاه یک عروسک به عنوان عروسک برتر انتخاب و به شعبه قم تحویل داده شد که از میان این منتخبین سه عروسک برتر انتخاب و به ستاد مرکزی ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است این جشنواره در آموزشگاه های پروین اعتصامی، ۹ دی، کرامت۱، شهدای غزه، کوثر، کرامت۲، انقلاب اسلامی ۱ و ۲ و آموزشگاه آل طاها منطقه پردیسان اجرا شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.