خانه » شعب » بازدید از مدارس تحت پوشش طرح ریحانه النبی شهرمقدس قم
بازدید از مدارس تحت پوشش طرح ریحانه النبی شهرمقدس قم

بازدید از مدارس تحت پوشش طرح ریحانه النبی شهرمقدس قم

۱۴۲۱۷۴۲۱۵۰

دبیر اجرایی شعبه قم گفت: پس گذشت یک فصل آموزشی از آغاز شروع اجرای طرح ملی مدارس در مدارس شهر مقدس قم، بازرسی از مدارس مجری طرح با حضور مسئولین شعبه قم، ستاد مرکزی و آموزش و پرورش قم صورت پذیرفت.حجت الاسلام سید یحیی میرفتحی زاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه قم گفت:‌ با توجه به دستور العمل ابلاغی ستاد مرکزی مبنی بر بازدید از مدارس مجری طرح و بررسی مشکلات اجرایی، با همراهی خانم زینب کریمی، مسئول اموربانوان در مدارس حاضر شدیم و از نزدیک با مدیران، معلمان و مربیان به گفت وگو پرداختیم و نظرات و پیشنهادات آنها را به جهت بررسی ثبت نمودیم و با حضور در کلاس درس، میزان مهارت مربیان و رضایت دانش آموزان را ارزیابی کردیم تا نسبت به رفع نواقص آنها اقدامات لازم را صورت دهیم.

وی افزود: باهماهنگی ای که با آموزش و پرورش صورت گرفت، برخی از مسئولین آموزش و پرورش در مدارس حضور پیدا کردند و از نزدیک با طرح و جزئیات آن آشنا شدند که شرح تفصیلی آنها به شرح ذیل می باشد؛

مدرسه انقلاب اسلامی۱: این جلسه با حضور دبیر و مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی(س)، صورت گرفت و در ابتدای آن دبیر اجرایی ضمن تشکر از مدیر و کادر مدرسه به دلیل همکاری مناسب با مربیان و اجرای طرح، سوالاتی را مطرح نمودند. مدیر مدرسه در ادامه طرح را خوب ارزیابی کرده و رضایت خودشان را از مربیان اعلام فرمودند.

مدرسه شهید میثمی: مدیر مدرسه پس از اعلام رضایت از اجرای طرح و مربیان گفت: والدین دقت زیادی در فعالیت مدارس دارند و آن را به مقامات بالاتر گزارش می کنند، که البته در مورد طرح هم اینگونه است و مربیان به دقت رصد می شوند. همچنین معاون مدرسه نیز از اجرای طرح اعلام رضایت نمود و از مربیان خواست که با شور و نشاط بیشتری در مدرسه حضور داشته باشند و با بچه ها ارتباط گیری کنند.

مدرسه کرامت ۱: دبیر اجرایی ضمن تشکر از مدیر و کادر مدرسه به دلیل همکاری با مربیان، از اجرای طرح و پیشرفت آن و عملکرد مربی سوالاتی را مطرح کردند، و از مدیر مدرسه خواستند به جهت اجرای جلسه ویژه مادران، هماهنگی های لازم را صورت دهند.

مدرسه شهدای غزه: بازرسی با حضور دبیر اجرایی و مسئول امور بانوان صورت گرفت و دبیر اجرایی ضمن تشکر از مدیر، پیرامون نحوه اجرا و پیشرفت طرح سوالاتی را مطرح نمودند . مدیر مدرسه در جواب اظهار داشت: مربیان امسال بهتر از سال گذشته فعالیت انجام می دهند و در ادامه رضایت خود را از حضور مربیان اعلام نمود و همچنین مربیان نیز از همکاری مدیر و کادر مدرسه تشکر و قدردانی کردند.

مدرسه انقلاب اسلامی ۲: این بازدید با حضور دبیراجرایی، حجت الاسلام شفیعی مسئول اقامه نماز آموزش و پرورش ناحیه چهار، مسئول امور بانوان و مربی حجاب صورت گرفت. پس از حضور مسئولین در کلاس درس و آشنایی با نحوه تدریس مربی و چگونگی اجرای طرح، مدیر مدرسه و معاون آموزشی رضایت خود را از طرح حجاب اعلام نمودند و بیان کردند که مربی بر کارش تسلط دارد و توانمند است.

مدرسه آل طاها: بازرسی با حضور دبیر اجرایی، حجت الاسلام شفیعی و مسئول امور بانوان صورت گرفت. مدیر مدرسه رضایت خود را از اجرای طرح و مربیان ابراز کرد و فرمود: خانواده دانش آموزان از طرح استقبال کردند و از مرکز حجاب ریحانه النبی خواسته اند تا کارشناسی را برای آموزش والدین بفرستند تا آنها هم نسبت به امر حجاب آموزش های لازم را ببینند. همچنین حجت الاسلام شفیعی با عملکرد مربیان بیشتر آشنا شدند و همچنین در مورد طرح خوش حجابی سوالاتی را مطرح کرده و از دبیر اجرایی توضیحات لازم را دریافت نمودند و فرمودند طرح مدارس مثل بذر پاشیدن و به صورت عمومی است و طرح خوش حجابی، عامل تثبیت حجاب برای دختران خوش حجاب و به مثابه نهال کاری است.

مدرسه کوثر: بازرسی با حضور دبیر اجرایی، حجت الاسلام شفیعی و مسئول امور بانوان صورت گرفت، که ابتدای ورود به مدرسه، مربیان و شورای حجاب مدرسه به استقبال آمدند و متنی را قرائت کردند و با تقدیم گل به دبیر اجرایی مقدمشان را گرامی داشتند.

مدرسه کرامت۲: بازرسی با حضور دبیر، مسئول طرح مدارس حجت الاسلام عسکر آبادی و مسئول امور بانوان صورت گرفت. دبیر اجرایی ضمن تشکر از مدیر و کادر مدرسه به خاطر همکاری خوبشان با مربیان و اجرای طرح، از پیشرفت طرح و عملکرد مربیان سوالاتی را مطرح کرد و مدیر پس از پاسخ دادن به سولات، رضایت خود را نسبت به طرح و مربیان اعلام نمود.

مدرسه ۹ دی: بازرسی با حضور دبیر اجرایی، مسئول امور مدارس حجت الاسلام عسکر آبادی و مسئول امور بانوان صورت گرفت. در ادامه جلسه دبیر اجرایی از مدیر مدرسه خواستند که بیشتر در جریان کار طرح و مربیان باشند و از برنامه حمایت کنند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.