خانه » شعب » برگزاری پنجمین جلسه آموزش تکمیلی مربیان شعبه قم
پنجمین جلسه آموزش تکمیلی مربیان شعبه قم

برگزاری پنجمین جلسه آموزش تکمیلی مربیان شعبه قم

۱۴۲۱۱۳۲۱۹۱

پنجمین جلسه آموزش تکمیلی مربیان و سرگروه های خوش حجابی در نماز خانه مرکز خدمات حوزه های علمیه شعبه پردیسان با حضور ۲۷ نفر از مربیان و سرگروه های خوش حجابی با محوریت اینترنت و ماهواره توسط استاد امامی برگزار گردید.

حجت الاسلام میرفتحی زاده، دبیراجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه قم گفت: پنجمین جلسه آموزش تکمیلی مربیان و سرگروه های خوش حجابی قم، در نماز خانه مرکز خدمات حوزه های علمیه شعبه پردیسان با حضور ۲۷ نفر از مربیان و سرگروه های خوش حجابی با محوریت اینترنت و ماهواره توسط استاد امامی برگزار گردید.

وی افزود: استاد امامی رسانه را مهمترین و موثرترین ابزار انتقال اطلاعات دانست و اعلام کردکه دشمن با استفاده از این ابزار قدرتمند، ضد فرهنگش را ترویج می‌دهد و به دنبال تغییر اعتقادات و سبک زندگی مردم است تا بتواند به صورت غیر مستقیم و نا محسوس آنان را مدیریت نماید.

میر فتحی زاده اظهار داشت: اهمیت آسیب های رسانه ها به دلیل مخفیانه بودن، وسیع بودن، عمیق بودن و داشتن تاثیرات طولانی مدت، بسیار مهم است و باید مردم و خصوصا والدین با آنها آشنا باشند تا گرفتار آنان نشوند.

دبیراجرایی شعبه قم گفت: در بخشی از این جلسه آموزشی علل گرایش مردم و خانواده به ماهواره مطرح شد و به مربیان توصیه شد خطرات آن را به والدین و دانش آموزان تذکر دهند و جایگزین مناسب آنها را به والدین پیشنهاد دهند تا بتوانند هم خانواده‌ای شادتر و هم فرزندانی سالم تر داشته باشند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.