خانه » شعب » جلسه توجیهی مربیان طرح خوش حجابی قم برگزار شد
جلسه توجیهی مربیان طرح خوش حجابی قم

جلسه توجیهی مربیان طرح خوش حجابی قم برگزار شد

۱۴۱۴۷۸۶۳۵۰

جلسه توجیهی مربیان و سرگروه های طرح ملی خوش حجابی شعبه قم با حضور مدیر مرکز، در ساختمان شعبه قم برگزار شد.حجت الاسلام ابراهیم پور در ابتدای این جلسه پیرامون تاریخچه طرح خوش حجابی گفت: طرح خوش حجابی از سال ۸۷ با برگزاری یک جشن از ارومیه شروع به کار کرد و پس از گذشت ۷ سال توانسته است به این جایگاه برسد و بیش از ۲۰۰۰ دختر شهر های ارومیه، ساری، مشهد، شاهین شهر و قم را تحت برنامه های متنوع خود درآورد.

ایشان در ادامه افزود: مربیان در این طرح نقش اصلی را بر عهده دارند و با ذوق هنری خود می تواند تاثیر بسزایی در انتقال مفاهیم داشته باشند و مطالب را راحت تر و زیباتر به مخاطب منتقل نمایند و ماندگاری آن را بالا ببرند.

وی به مربیان توصیه کرد، برای عملکرد بهتر طرح، آسیب های اجتماعی هر منطقه را به درستی شناسایی کنند و بعد از ارائه به شعبه راه حل مناسب را در قالب کلاس ها و برنامه های خود به دختران خوش حجاب آموزش دهند.

حجت الاسلام ابراهیم پور در ادامه به سوالات مربیان پاسخ داد و روش های به کارگیری مسابقات علمی، فرهنگی و هنری را به مربیان توضیح داده و از آنها خواست برای اجرای هرچه بهتر برنامه ها، مطابق دستورالعمل های شعبه عمل نمایند.

ایشان از مربیان خواست تا موارد مندرج در منشور حجاب را به شکل کامل رعایت نمایند و شبهات و سوالات دانش آموزان را به شعبه منتقل نمایند تا پاسخ مناسب آنها در اسرع وقت داده شود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.