خانه » شعب » برگزاری جلسه هماهنگی طرح خوش حجابی و نسیم عفاف شعبه قم
جلسه هماهنگی طرح خوش حجابی و نسیم عفاف شعبه قم

برگزاری جلسه هماهنگی طرح خوش حجابی و نسیم عفاف شعبه قم

۱۴۱۸۰۳۶۳۳۷

دبیراجرای شعبه قم گفت: برای اجرای برنامه های طرح خوش حجابی و نسیم عفاف در سال جدید، به دنبال شناسایی و حل مشکلات سال گذشته این طرح هستیم و جلساتی را با مربیان و سرگروه‌ها در نظر گرفته ایم که در حال برگزاری است.

حجت الاسلام میرفتحی زاده، دبیر اجرایی شعبه استان قم افزود: با توجه به مشکلات اجرای طرح خوش حجابی و موانع اجرایی آن تصمیم گرفتیم تا در سال جدید و قبل از شروع مجدد کار، با جدیت تمام به دنبال حل آن ها باشیم و به همین جهت جلساتی را با مربیان و سرگروه های سال گذشته پیش بینی نموده ایم و از آنها خواسته ایم تا تمام مشکلات خود را به صورت کتبی به مرکز اعلام نمایند تا در اسرع وقت نسبت به رفع آنها تصمیم گیری شود و اقدامات لازم برای حل آن ها صورت بگیرد.

در همین راستا دیروز و امروز تعدادی از این مربیان به شعبه قم دعوت شدند و از نزدیک مشکلات خود را با دبیر و مسئول امور بانوان شعبه قم در میان گذاشتند و مکتوبات خود را نیز ارائه نمودند تا به ستاد مرکزی نیز ارسال گردد و تصمیمات مناسبی برای حل آن ها اعمال گردد.

وی افزود: بیشتر مشکلات مطرح شده به عدم همکاری مجتمع های مسکونی تحت پوشش طرح و مساجد و حسینیه هایی که برای اجرای برنامه ها انتخاب شده اند، اشاره دارد و لازم است در این زمینه اقدام جدی تری صورت بگیرد تا طرح را مختل ننماید و از آثار آن نکاهد.

میرفتحی زاده اظهار داشت: دختران خوش حجاب قم به ۳۰ گروه با میانگین ۲۵ نفر تقسیم بندی شده اند که با سازماندهی مناسبی به اجرای برنامه های طرح اشتغال دارند و در سال جدید به یاری خداوند و با همت بیشتر مسئولان و مربیان، با قوت بیشتری به اجرای برنامه های خود، خواهند پرداخت.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...