خانه » شعب » برگزاری جلسه هماهنگی طرح خوش حجابی و نسیم عفاف شعبه قم
جلسه هماهنگی طرح خوش حجابی و نسیم عفاف شعبه قم

برگزاری جلسه هماهنگی طرح خوش حجابی و نسیم عفاف شعبه قم

۱۴۱۸۰۳۶۳۳۷

دبیراجرای شعبه قم گفت: برای اجرای برنامه های طرح خوش حجابی و نسیم عفاف در سال جدید، به دنبال شناسایی و حل مشکلات سال گذشته این طرح هستیم و جلساتی را با مربیان و سرگروه‌ها در نظر گرفته ایم که در حال برگزاری است.

حجت الاسلام میرفتحی زاده، دبیر اجرایی شعبه استان قم افزود: با توجه به مشکلات اجرای طرح خوش حجابی و موانع اجرایی آن تصمیم گرفتیم تا در سال جدید و قبل از شروع مجدد کار، با جدیت تمام به دنبال حل آن ها باشیم و به همین جهت جلساتی را با مربیان و سرگروه های سال گذشته پیش بینی نموده ایم و از آنها خواسته ایم تا تمام مشکلات خود را به صورت کتبی به مرکز اعلام نمایند تا در اسرع وقت نسبت به رفع آنها تصمیم گیری شود و اقدامات لازم برای حل آن ها صورت بگیرد.

در همین راستا دیروز و امروز تعدادی از این مربیان به شعبه قم دعوت شدند و از نزدیک مشکلات خود را با دبیر و مسئول امور بانوان شعبه قم در میان گذاشتند و مکتوبات خود را نیز ارائه نمودند تا به ستاد مرکزی نیز ارسال گردد و تصمیمات مناسبی برای حل آن ها اعمال گردد.

وی افزود: بیشتر مشکلات مطرح شده به عدم همکاری مجتمع های مسکونی تحت پوشش طرح و مساجد و حسینیه هایی که برای اجرای برنامه ها انتخاب شده اند، اشاره دارد و لازم است در این زمینه اقدام جدی تری صورت بگیرد تا طرح را مختل ننماید و از آثار آن نکاهد.

میرفتحی زاده اظهار داشت: دختران خوش حجاب قم به ۳۰ گروه با میانگین ۲۵ نفر تقسیم بندی شده اند که با سازماندهی مناسبی به اجرای برنامه های طرح اشتغال دارند و در سال جدید به یاری خداوند و با همت بیشتر مسئولان و مربیان، با قوت بیشتری به اجرای برنامه های خود، خواهند پرداخت.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.