خانه » شعب » گلباران ضریح مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)
راهپیمائی حافظان حجاب مشهد مقدس

گلباران ضریح مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)

default_news_pic

جمعی از دختران محجبه طرح ملی خوش حجابی شهر قم صبح امروز با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) با قرائت اشعاری، ضریح مطهر ایشان را گلباران نموده و برحفظ حجاب فاطمی خود تاکید کردند.حجت الاسلام عسکرآبادی مسئول طرح ملی خوش حجابی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) ضمن تبریک میلاد سراسر نور حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: طرح خوش حجابی که با هدف تثبیت حجاب دختران محجبه۷ الی ۱۴ سال شهرهای قم، مشهد، ساری، ارومیه و کاشان در حال اجراست، تا کنون توانسته با تحت پوشش قرار دادن ۲۵۰۰ دختر خوش حجاب، برنامه های آموزشی، فرهنگی، تفریحی و خدماتی متنوعی را به آنها ارائه دهد.

ایشان در توضیح برنامه گلباران حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) افزود: در راستای اجرای برنامه های فرهنگی طرح خوش حجابی، مراسم گلباران حرم حضرت معصومه توسط دختران محجبه در روزی که به روز دختر نیز نامیده شده است، یکی از برنامه های طرح خوش حجابی قم است که برای دومین سال در این روز مبارک صورت گرفت.

وی گفت:‌ دختران خوش حجاب قم با نشان دادن حجاب زیبای خود در این مراسم، بر حفظ حجاب فاطمی تاکید کردند و با الگو قرار دادن حضرت معصومه با ایشاد تجدید بیعت کرده و بر حفظ حجاب خود تاکید نمودند.

عسکرآبادی اظهار داشت:‌این مراسم که در آن ۵۰۰ دختر خوش حجاب شهر مقدس قم به همراه مادرانشان حضور داشتند راس ساعت ۹ از صحن صاحب الزمان(عج) شروع شد و دختران تا صحن امام رضا علیه السلام راهپیمایی نموده و با قرائت اشعاری میلاد پربرکت ایشان را تبریک گفتند و در نهایت با گلباران ضریح مطهر ایشان برنامه را به اتمام رساندند.

وی درپایان سخنان خود گفت: همزمان با مراسم گلباران، اردوی آموزشی تربیتی دختران خوش حجاب ساری و مشهد و همچنین همایش دختران خوش حجاب ارومیه نیز در نظر گرفته شده است که در حال برگزاری است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.