خانه » شعب » جلسه ماهیانه مربیان ساری برگزار شد
جلسه ماهیانه مربیان ساری

جلسه ماهیانه مربیان ساری برگزار شد

۱۴۲۴۶۱۸۱۲۶

مسئول اموربانوان ساری از برگزاری جلسه ماهیانه مربیان طرح های ریحانه النبی و خوش حجابی، به صورت مجزا و با هدف ابلاغ دستور العمل های جدید و شناسایی راهکارهای بهبود اجرای طرح ها خبر داد.به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حمیده سادات موسوی، مسئول اموربانوان شعبه ساری در توضیح این خبر گفت: جلسه مربیان طرح های ریحانه النبی و خوش حجابی، در هر ماه به صورت مجزا و با هدف ابلاغ دستور العمل های جدید، انتقال تجارب مربیان و شناسایی راهکارهای بهبود اجرای طرح ها برگزار می شود و این جلسه نیز در راستای این برنامه برگزار شد.

ایشان به تشریح جلسه مربیان طرح ریحانه النبی پرداخت و گفت:‌ این جلسه با حضور مربیان و با صلواتی بر محمد و آل محمد آغاز شد. در ابتدای جلسه گزارش عملکرد بهمن ماه مربیان جمع آموری شد و نسبت به فعالیت ها صورت گرفته، سوالاتی از ایشان پرسیده شد تا مشکلات به وجود آمده یا راهکارهای اجرایی موفق شناسایی و ثبت شود.

وی در ادامه گفت: در ادامه مربیان به تبادل نظر با یکدیگر پرداختند و پیرامون ارزش و نوع جوایز و نحوه اهدای آنها مطالبی را پیشنهاد نمودند و خواهان افزایش کمی و کیفی جوایز شدند و در پایان، تقویم اجرایی اسفند ماه بین مربیان توزیع شد و از مربیان خواسته شد تا به دقت آن را مطالعه نموده و بر اساس موارد اجرایی آن عمل نمایند ومشکلات اجرایی را در اسرع وقت به شعبه انتقال دهند.

مسئول اموربانوان شعبه ساری در توضیح جلسه دوم که با مربیان طرح خوش حجابی برگزار شد، گفت: در ابتدای این جلسه از حضور فعال و نظم مربیان طرح خوش حجابی تشکر و قدردانی صورت گرفت و گزارش عملکرد بهمن ماه مربیان دریافت شد تا مورد بررسی قرار گیرد.

وی اظهار داشت: در ادامه از مربیان خواسته شد تا کتب آموزشی و احکام ارسالی ستاد مرکزی را مبنای فعالیت های آموزشی خود قرار دهند و بر اجرای دقیق آن همت گمارند.

ایشان برگزاری کلاس های آموزشی را بسیار مهم دانست و گفت: با توجه به فرا رسیدن سال جدید و خانه تکانی والدین، از مربیان درخواست شد تا کلاسهای آموزشی اسفندماه را زودتر از زمان مقرر برگزار نمایند.

حمیده سادات موسوی در پایان سخنان خود اظهار داشت: عید نوروز سال جدید با ایام شهادت اسوه زنان عالم، حضرت فاطمه(س) مطابقت نموده است لذا از مربیان خواسته شد که پیشنهادهای خود را برای این ایام مطرح نمایند تا مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...