خانه » شعب » دیدار جمعی از دختران خوش حجاب ساروی با مادرشهیدان چمنی
دیدار جمعی از دختران خوش حجاب ساروی با مادرشهیدان چمنی

دیدار جمعی از دختران خوش حجاب ساروی با مادرشهیدان چمنی

۱۴۲۳۶۵۵۳۴۲

به مناسبت ایام مبارک دهه فجر جمعی از اعضای فعال طرح خوش حجابی و نسیم عفاف با مادر شهیدان محمد تقی و حسین چمنی، دیدار و گفت وگو کردند.به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، مادر شهیدان محمد تقی و حسین چمنی در دیدار دختران خوش حجاب و طرح نسیم عفاف، به بیان خاطرات انقلاب پرداخت و گفت: شهید محمدتقی، عاشق امام بود و تمام وقت خویش را وقف تبلیغ دین و انقلاب کرده بود و از قم اعلامیه می آورد و بین شهرهای ساری و قائمشهر پخش می کرد و در نهایت در دی ماه ۵۷ در سن ۲۳ سالگی در همین راه به شهادت رسید.

وی در ادامه اظهار داشت: فرزند دیگرم حسین چمنی، در سن ۱۶ سالگی وارد جبهه حق علیه باطل شده و در سن ۱۸ سالگی اواخر سال ۶۶ به مقام شهادت نایل شد.

مادر شهیدان چمنی گفت: اهمیت به نماز جماعت، خوش خلقی و ساده زیستی از ویژگی های اخلاقی این دو برادر بود و من به عنوان یک مادر خدا را شکر می کنم که توانستم این هدایای ناقابل را در راه خدا بدهم.

ایشان خطاب به دختران خوش حجاب گفت: این شهدا وظایف خویش را در قبال این انقلاب انجام دادند و حال این وظیفه به روی دوش ماست که با رعایت و حفظ حجاب خود ادامه دهنده راه آنها باشیم، تا این انقلاب را به صاحب اصلی اش امام زمان (عج) برسانیم.

وی دختران را به خواندن قرآن بالاخص سوره یس فراخواند و گفت: برای مال دنیا حسرت نخورید و به زندگی حال خود قانع باشید و مراقب توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی باشید و همچنین به دختران تاکید کرد که همگی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند.

در پایان مراسم هدیه ای به رسم یادبود به مادر این دو شهید بزرگوار تقدیم شد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.