خانه » شعب » برگزاری اردوی فرهنگی تفریحی دختران خوش حجاب شهرستان ساری
اردوی فرهنگی تفریحی دختران خوش حجاب شهرستان ساری

برگزاری اردوی فرهنگی تفریحی دختران خوش حجاب شهرستان ساری

۱۴۰۹۴۶۳۸۵۹

همزمان با میلاد کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه علیها السلام و روز دختر، اردوی فرهنگی تربیتی دختران عضو طرح های ملی خوش حجابی و نسیم عفاف شهر ساری، در جوار بقعه امام زاده جعفر دارابکلا برگزار گردید.حمیده السادات موسوی سرپرست مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه ساری گفت: این اردو با هدف آشنایی بیشتر دختران خوش حجاب با مربیان و سرگروه های خود و تجربه یک اردوی به یاد ماندنی، در جوار بقعه امام زاده جعفر علیه السلام دارابکلا برگزار شد.

موسوی افزود: در این اردو برنامه های فرهنگی، آموزشی و تربیتی مناسبی با توجه به اقتضای سنی دختران خوش حجاب از جمله سخنرانی استاد محترم حوزه سرکار خانم صاحب اختیار، مولودی خوانی، کارگاه های مشاعره، نقاشی، حفظ حدیث ویژه دختران مقطع ابتدایی و کارگاه های بصیرت با موضوع فضاهای مجازی از جمله اینترنت، فیس بوک و وایبر و … ویژه دختران مقطع راهنمایی و دبیرستان برگزار گردید.

وی گفت: برای شاداب سازی فضای اردو مسابقات ورزشی از جمله طناب کشی، وسطی و والیبال از دیگر برنامه های اجرا شده در این اردو بود که جذابیت اردو را دوچندان کرده بود.

ایشان در ادامه سخنان خود گفت:‌ مرکز حجاب ریحانه النبی(س) جهت اجرای طرح خوش حجابی برنامه های متنوعی را در نظر گرفته است که این اردو بخش کوچکی از این برنامه ها و خدماتی است که به دختران خوش حجاب ارائه می گردد.

در پایان اردو به برگزیدگان مسابقات و کارگاه های فرهنگی و دخترانی که همنام با حضرت فاطمه معصومه علیها السلام بودند هدیه ای به رسم یادبود اهدا گردید.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...