خانه » شعب » جشن دختران حافظ حجاب ساروی
جشن دختران حافظ حجاب ساروی

جشن دختران حافظ حجاب ساروی

۱۴۰۲۶۶۱۳۷۳

جشن دختران حافظ حجاب ساری با حضور بیش از ۵۰۰ دانش آموزان دختر حافظ حجاب و مادرانشان در اردوگاه بادله برگزار شد.

جشن “حافظان حجاب” طرح ملی حجاب ریحانه النبی علیها السلام روز گذشته با حضور دانش‌آموزان دختر حافظ حجاب ساروی و مادرانشان در اردوگاه بادله برگزار شد.

این مراسم با حضور معاون آموزش مرکز حجاب ریحانه النبی علیها السلام و معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران، جهت تشویق و تقدیر از دختران حافظ حجاب پایه ششم ابتدایی شهرستان ساری با برپایی آیین نمادین چادرگذاری به اجرا درآمد.

سرپرست مرکز حجاب ریحانه النبی علیها السلام شعبه ساری اظهار داشت: از مجموع یک‌ هزار و ۲۰۰ حافظ حجاب در مدارس مجری این طرح، ۲۴۰ دانش‎آموز پایه ششم در جشن امروز شرکت کردند.

حمیده سادات موسوی، هدف از برگزاری این جشن را نمایش زیبایی‌های حجاب و ترسیم خاطره‌ای خوش و به یادماندنی از چادر و محجبه بودن برای دانش‎آموزان دختر حافظ حجاب دانست.

قرائت چادرنامه، وفانامه، اجرای سرود حجاب و تئاتر گفتگوی لباس ها از برنامه های این مراسم است که با آیین زیبای چادرگزاری همراه است که با قدردانی از حافظان برتر حجاب مدارس و اهدای جوایز همراه است.

طرح حجاب ریحانه‌النبی علیها السلام در حال حاضر ۱۳ مدرسه با ۳ هزار و ۱۵۰ دانش‎آموز دختر پایه‌های سوم تا ششم ابتدایی را زیرپوشش دارد که این تعداد نسبت به سال آغازین اجرای طرح، رشد چشمگیری داشته است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.